Trylogia Kao the Kangaroo trafiła na GOG

Trylogia Kao the Kangaroo trafiła na GOG

Seria Kangurek Kao to dla części graczy gra dzieciństwa, której na próżno było szukać w dystrybucji cyfrowej z wyjątkiem drugiej odsłony udostępnionej swego czasu bezpłatnie na Steam. Jednak trójka czy szczególnie ciepło wspominana jedynka pozostały nieobecne aż do tej pory. Platforma GOG znana z wydawania niekiedy już zapomnianych klasyków przywróciła do życia przygody dzielnego kangurka Kao w ramach pakietu Kao the Kangaroo Trilogy zawierającego trzy epizody włącznie z pierwszym wydanym w 2000 roku. Co ważne wśród wspieranych języków znajduje się również Polski. Niestety odpalić produkcji nie mogą użytkownicy korzystający ze zintegrowanych kart graficznych. W żadnym razie nie są to remastery, ponieważ platforma dostarcza nam wierne oryginały.

Kao the Kangaroo Trilogy to zestaw trzech odsłon serii udostępnionych na GOG.

Trylogia Kao the Kangaroo Trilogy trafiła na GOG

Niewątpliwie odświeżona edycja z lepszą oprawą graficzną by się przydała, bo chociaż druga oraz trzecia część zestarzały się godnie tak pierwsza znacząco odstaje od pozostałych i jest zwyczajnie anachroniczna także pod względem rozgrywki w tym sterowania. Obecnie zestaw Kao the Kangaroo Trilogy kupimy na GOG z 10% rabatem w cenie 22,49 złotych (standardowa wynosi 24,99 złotych) i jest to ciekawa propozycja dla fanów klasycznych gier. Przypomnijmy, że na Steam w ramach promocji nabędziemy Kao the Kangaroo: Round 2 za 7,19 złotych. To edycja zawierająca nowoczesne tekstury, zapewniająca osiągnięcia platformy Valve, zapis w chmurze czy obsługę kontrolerów od PlayStation 4 i Xbox. Wszystkie wersje bez problemu ruszy na najnowszych systemach operacyjnych pokroju Windows 10, czego oryginalne kopie nie gwarantowały.

W tym roku zadebiutuje nowa odsłona Kangurka Kao, która będzie klasyczną platformówką i zaoferuje najlepsze cechy poprzedniczek, aczkolwiek patrząc na obrazki nie trudno nie dopatrzeć się inspiracji innym klasykiem w postaci Crasha Bandicoota. Opowieść skupi się na poszukiwaniu przez głównego bohatera swojej siostry przy okazji przyjdzie nam odkryć prawdę na temat odejścia ojca Kangurka. Zmierzymy się z wrogimi siłami, na których czele stoi Eternal Warrior, a w trakcie gry wspomoże nas mentor o imieniu Walt. Nie zabraknie też starych przyjaciół kangurka.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Trylogia Kao the Kangaroo trafiła na GOG

 0