Turtle Beach ujawnia kontroler bezprzewodowy Stealth Ultra

Turtle Beach ujawnia kontroler bezprzewodowy Stealth Ultra

Firma Turtle Beach prezentuje kontroler bezprzewodowy Stealth Ultra zaprojektowany dla konsoli Xbox, urządzeń z systemem Android, smart TV oraz komputerów.

Stealth Ultra to bezprzewodowy kontroler do gier od Turtle Beach, którego zaprojektowano specjalnie dla konsol Xbox. Jest jednak kompatybilny także z innymi urządzeniami. Stealth Ultra oferuje opatentowaną przez Turtle Beach bezprzewodową łączność Wi-Fi o niskim opóźnieniu z konsolami Xbox i komputerami PC z systemem Windows oraz Bluetooth do grania na obsługiwanych telewizorach Smart TV i urządzeniach mobilnych z systemem Android. Na pokładzie znajdziemy ponadto mikroprzełączniki Stealth Ultra czy AntiDrift eliminujący dryfowanie.

Stealth Ultra to bezprzewodowy kontroler do gier od Turtle Beach.

Turtle Beach ujawnia kontroler bezprzewodowy Stealth Ultra

Kontroler Stealth Ultra firmy Turtle Beach zawiera pełnokolorowy wyświetlacz Connected Command Display. Pozwala on dostosować oświetlenie RGB, ustawienia dźwięku gry i czatu, czułość i mapowanie przycisków. Ponadto opatentowana technologia Turtle Beach pozwala graczom otrzymywać powiadomienia z portali społecznościowych z telefonu na panelu Connected Command Display.

Stealth Ultra posiada również regulowane tryby zasilania z możliwością zapewnienia do 30 godzin pracy na jednym ładowaniu, z zasilaniem dostarczanym przez dołączoną niskoprofilową stację ładującą, która działa również jako wygodne miejsce do przechowywania kontrolera, gdy nie jest używany.

Wyświetlacz Connected Command Display w Stealth Ultra daje również graczom dostęp do regulacji do 10 profili ustawień dla gatunków gier lub wyposażenia postaci. Wyświetlacz umożliwia również ustawianie kluczowych aspektów wydajności kontrolera, takich jak mapowanie przycisków, reakcja kciuka, martwe strefy i intensywność wibracji, a także dostosowanie stylu wizualnego za pomocą 16,8 miliona różnych kolorów RGB, dzięki czemu można ustawić preferencje dotyczące estetyki, powiadomień i ostrzeżeń o niskim poziomie naładowania baterii.

Dołączona niskoprofilowa stacja dokująca do szybkiego ładowania zapewnia Stealth Ultra wygodne miejsce ładowania, gdy kontroler nie jest używany. Dostępne są również różne regulowane tryby zasilania, w tym tryb Eco, który wyłącza oświetlenie RGB, umożliwiając graczom wydłużenie żywotności baterii Stealth Ultra do 30 godzin na jednym ładowaniu.

Szybkie ładowanie USB 3.0 przywraca kontroler do 100% naładowania w mniej niż dwie godziny. Stacja ładująca ma również wbudowany port USB do podłączenia bezprzewodowego nadajnika kontrolera i zajmuje tylko jeden port USB na konsoli Xbox lub komputerze. Stealth Ultra jest również wyposażony w kabel USB o długości 3 m, zapewniający możliwość grania i ładowania w razie potrzeby.

Bezprzewodowy kontroler Stealth Ultra firmy Turtle Beach jest dostępny w przedsprzedaży na www.turtlebeach.com oraz u wybranych Partnerów handlowych w cenie 899 PLN. Stealth Ultra pojawi się na rynku 15 grudnia 2023 roku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Turtle Beach ujawnia kontroler bezprzewodowy Stealth Ultra

 0