Twin Mirror nową grą twórców Life is Strange i Vampyr

Twin Mirror nową grą twórców Life is Strange i Vampyr

Dontnod Entertainment zapowiedziało następną grę, która podobnie jak większość ich poprzednich produkcji zaoferuje mocną i przejmującą opowieść.

Autorzy Life is Strange i niedawno wydanego Vampyr potwierdzili istnienie kolejnego projektu, który rozgrywką ma być zbliżony do takich kultowych dzieł jak Max Payne oraz Fahrenheit. Historia skupia się wokół postaci Sama. Przyjeżdża on do rodzinnego miasta Basswood w zachodniej Wirginii na pogrzeb najlepszego przyjaciela. Niestety wszelkie sprawy komplikują się, gdy bohater budzi się następnego dnia z kompletną amnezją, nie wiedząc co robił wcześniej, a także, dlaczego jego koszula jest cała we krwi. Wydawcą tytułu został Bandai Namco zaś jego przedstawiciel stwierdził, iż gra zaoferuje dość mocną, jak również fascynującą podróż, której stałymi elementami będą wybory i elementy hipokryzji kreowanego przez scenarzystów świata Twin Mirror.

Twin Mirror ma zaoferować mocną fabułę porównywalną z takimi hitami jak Max Payne oraz Fahrenheit

Potwierdzono przy okazji, że produkt reprezentuje gatunek psychologicznego thrillera, a fundamentalnym motywem będzie prowadzone przez Sama śledztwo mające wyjaśnić m.in. wydarzenia poprzedniej nocy. Do tego złamane serce, czy problemy dorastania. Jak widzimy na powyższym zwiastunie całość jest raczej na wczesnym etapie tworzenia, a Dontnod Entertainment ma jeszcze sporo czasu, by dopiąć wszystko na ostatni guzik. Choć pierwotnie wskazywano, iż tytuł pojawi się wyłącznie na PlayStation 4, to oficjalnie możemy potwierdzić, że zawita też na PC oraz Xbox One. Niestety obecnie nic nie wiemy o przypuszczalnej dacie premiery, ale może się to zmienić, ponieważ gra zostanie pokazana podczas konferencji Sony na E3 w dniu 11 czerwca.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twin Mirror nową grą twórców Life is Strange i Vampyr

 0