Twitter otrzyma nową funkcję. Chodzi o dłuższe teksty

Twitter otrzyma nową funkcję. Chodzi o dłuższe teksty

Zgodnie z zapewnieniami Elona Muska, Twitter otrzyma nową funkcję, która umożliwi dodawanie dłuższych tekstów. Musk nie podał konkretnego terminu, jednak wspomniał o zakończeniu absurdu z wrzucaniem zrzutów ekranu z notatnika. Szef Tesli i SpaceX dodał również, że planowane są prace nad nowymi narzędziami do monetyzacji oraz ulepszeniami wyszukiwania.

Twitter przechodzi w ostatnim czasie gigantyczne zmiany. Najpierw zakup platformy przez Elona Muska, a później zwolnienia pracowników na najwyższych szczeblach. W tym wszystkim są jednak pozytywy. Według szefa SpaceX oraz Tesli, platforma społecznościowa otrzyma nowe funkcje. Najważniejszą z nich będzie pozwolenie użytkownikom na dodawanie dłuższych tekstów do swoich tweetów. Musk nie podał konkretnej daty wprowadzenia zmian, jednak obiecał, iż zakończy to absurd ze zrzutami ekranu notatnika. Dodał również, że firma planuje narzędzia do monetyzacji, które przydadzą się twórcom oraz ulepszenia funkcji wyszukiwania znajdującej się na platformie. Co ciekawe funkcja udostępniania tekstu miała być już testowana przez pracowników Twittera przed przejęciem Elona Muska.

Najważniejszą z nowych funkcji Twittera będzie pozwolenie użytkownikom na dodawanie dłuższych tekstów do swoich wpisów. Firma planuje narzędzia do monetyzacji, które przydadzą się twórcom oraz ulepszenia funkcji wyszukiwania znajdującej się na platformie.

Twitter

Na początku roku odkryte zostały nawet dowody, że Twitter pracował nad funkcją "Artykuły", która umożliwiałaby publikowanie dłuższych tekstów. Wygląda zatem na to, iż Elon Musk chce sfinalizować istniejący już projekt. Rozpoczęło się także wdrażanie infrastruktury niezbędnej do obsługi nowej wersji Twitter Blue. Subskrypcja jest oczywiście płatna, a jej cena wynosi 8 dolarów miesięcznie.

Swoją drogą, to całkiem spora kwota patrząc na korzyści, jakie otrzymujemy. Wykupując usługę zyskujemy dostęp do kilku dodatkowych opcji, w tym mniejszej ilości reklam. Niewykluczone, że wprowadzone zostaną kolejne dodatki do Twitter Blue, aby zachęcić większą liczbę użytkowników do subskrypcji. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twitter otrzyma nową funkcję. Chodzi o dłuższe teksty

 0