Twórcy L.A. Noire powracają z nową grą

Twórcy L.A. Noire powracają z nową grą

L.A. Noire kojarzy zapewne większość graczy, ale nie każdy wie, że grę nie stworzył Rockstar Games, a Team Bondi, dla którego jak dotąd był to jedyny projekt. Autorzy po latach wracają do żywych za sprawą nowej produkcji.

L.A. Noire do dziś jest uznawane za jedną z lepszych gier, która swego czasu chwaliła się realną mimiką twarzy postaci, co miało znaczenie w rozgrywce, bowiem mogliśmy dzięki temu sprawdzić, czy ktoś mówi prawdę, a może coś ukrywa. Za powstanie gry odpowiada pochodzący z Australii Team Bondi działający od 2003 do 2011 roku. O byłych deweloperach L.A. Noire było cicho, ale jak się okazuje ekipa żyje i działa nad nowym projektem.

Twórcy L.A. Noire pracują nad nową grą, która ma być thrillerem psychologicznym z akcją umieszczoną w latach 40. ubiegłego wieku.

Twórcy L.A. Noire powracają z nowym projektem

Gra, która podobno nosi tytuł Sowden House, została ujawniona na Instagramie przez Freyję Garbett, australijską kompozytorkę i performerkę. Akcja opowieści przeniesie nas do lat 40. ubiegłego wieku i będzie thrillerem psychologicznym.

„Twórcy L.A. Noire przedstawiają Sowden House, thriller psychologiczny, którego akcja rozgrywa się w Los Angeles lat 40. XX wieku, i który sprawi, że zwątpisz w swoje zdrowie psychiczne” – napisała Garbett załączając do wiadomości nagranie wideo.

„Nigdy nie myślałam, że będę współtworzyć grę wideo, ale jestem wdzięczna za tę szansę! To było drugie nagranie sesji i występuje na nim zespół jazzowy” – napisała Garbett.

Tytuł Sowden House nawiązuje do domu należącego do doktora George'a Hodela, jednego z głównych podejrzanych w sprawie morderstwa Elizabeth Short, które nadal nie zostało wyjaśnione.

Chociaż Team Bondi, zostało zamknięte po wydaniu LA Noire, to na jego popiołach powstało studio złożone z byłych członków zespołu znane jako Video Games Deluxe.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twórcy L.A. Noire powracają z nową grą

 0