Twórcy PUBG przepraszają za zbyt anatomiczny model kobiecego krocza

Twórcy PUBG przepraszają za zbyt anatomiczny model kobiecego krocza

Gracze, którzy testowali najnowszą pustynną mapę Miramar na serwerach testowych PlayerUnknown’s BattleGrounds zaczęli zgłaszać obecność pewnej nietypowej niespodzianki. Okazało się, że modele kobiecych postaci stworzono z całkiem pokaźnym przykładem anatomii, znanej powszechnie jako "camel toe".

Ci, którzy nie wiedzą co to jest "wielbłądzie kopyto" (a są w ogóle tacy? ;) wyjaśniamy, że jest to zjawisko powstałe w przypadku założenia obcisłej bielizny, która dopasowuje się do kształtu ciała, uwydatniając anatomiczne kształty miejsc intymnych. Jest to zjawisko zarezerwowane dla kobiet, a przynajmniej dotychczas tak było, jednakże na przestrzeni ostatniej fali poprawności politycznej, powoli termin ten zaczyna podpadać pod kategorię unisex. "Camel toe" nie pozostawia zbyt wiele wyobraźni i co ciekawe, zaczęło to przeszkadzać wielu graczom na tyle, że twórcy postanowili przerobić modele postaci.

Zastanawiać może ciekawy sposób postrzegania świata przez niektórych graczy, którym przeszkadza widok zarysu kobiecych miejsc intymnych na fikcyjnym modelu, natomiast kilkugodzinne, wirtualne zabijanie jest czymś zupełnie normalnym

Sam Brendan “PlayerUnknown” Greene postanowił wystosować na swoim koncie na platformie Twitter oświadczenie, wyjaśniające całą sytuację. Wygląda na to, że między innymi te partie ciała firma dostała od zewnętrznego wykonawcy. Greene utrzymuje, że modele te są w użyciu od niemal dwóch lat. Jednakże deweloper zdecydował się uaktualnić modele, by usunąć te partie ciała, które mogą być dla innych obraźliwe. Wraz z premierą PlayerUnknown’s BattleGrounds , do której pozostało już tylko kilka dni modele te zostaną usunięte. Taka sytuacja nie przeszła oczywiście bez echa, a co zabawniejsi internauci sugerują, żeby osoby zniesmaczone widokiem kobiet w majtkach ustawiły sobie opcję liści w grze na "Ultra" i jest to oczywiście jedna z łagodniejszych sugestii ;)

 

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twórcy PUBG przepraszają za zbyt anatomiczny model kobiecego krocza

 0