Twórcy The Division pracują nad grą z gatunku Battle Royale?

Twórcy The Division pracują nad grą z gatunku Battle Royale?

Wiele wskazuje na to, że Ubisoft podobnie jak Activision chce wejść na rynek modnej obecnie gałęzi gier wideo. Co ciekawe piecze nad produktem ma, sprawować deweloper odpowiedzialny za inny sieciowy hit francuzów. 

Według źródeł portalu GameReactor twórcy serii The Division pracują także nad zupełnie nową grą z gatunku Battle Royale. Zlecenie otrzymali podobno od samego Ubisoftu, który przy okazji otrzymał gwarancję, że projekt prace zostanie skończony w bardzo szybkim czasie. Jednocześnie ciekawi fakt, czy druga część The Division będzie posiadać wspomniany tryb. Biorąc pod uwagę popularność produkcji Battle Royale, nic dziwnego, iż francuski wydawca pragnie wejść w ten rynek i opublikować coś zbliżonego do PUBG, czy Fortnite. Niestety na ten moment musimy traktować wszelkie rewelacje z przymrużeniem oka, gdyż Ubi niczego oficjalnie nie potwierdził. Liczymy, że nastąpi, to podczas najbliższych branżowych targów E3 odbywających się w Los Angeles.

Tryb Battle Royale zawita do The Division 2? Wszystko jest możliwe, ale studio ma pracować aktualnie nad zupełnie nową marką osadzoną w tym gatunku

Również wymieniony wyżej pomysł implementacji bijącego rekordy popularności trybu w The Division 2 nie byłby szczególnie zaskakujący, zważywszy na fakt, że podobną opcję rozważają m.in. autorzy kolejnej odsłony Call of Duty (według wielu przecieków jest to przesądzone), czy Battlefield. Zamysł wrzucenia znaczącej grupki osób na wielką mapę zrodził się wiele lat temu, lecz dopiero ubiegłoroczny debiut Playerunknown's Battlegrounds sprawił, iż pokochały go miliony fanów wirtualnej rozrywki. Tytuł Bluehole rozszedł się w nakładzie blisko 30 milionów egzemplarzy obecnie, ustępując miejsca darmowemu konkurentowi od Epic Games, Fortnite. Dobre pytanie, które z pewnością warto zadać, brzmi: ile jeszcze czasu potrwa dominacja Battle Royale?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twórcy The Division pracują nad grą z gatunku Battle Royale?

 0