Twórcy Vampyr pracują nad innymi niezapowiedzianymi grami?

Twórcy Vampyr pracują nad innymi niezapowiedzianymi grami?

Autorzy świetnie przyjętego Life is Strange i ciekawie zapowiadającego się Vampyr nie spoczywają na laurach, tylko zajmują się jeszcze kilkoma innymi projektami.

Dontnod, francuskie studio odpowiadające za takie projekty jak Life is Strange i Vampyr pracuje nad jeszcze kilkoma innymi tytułami, o których nie mamy pojęcia. Według raportu Le Figaro chodzi o jedną niezapowiedzianą grę będącą w fazie zaawansowanego rozwoju oraz dwa pozostałe produkty szukające wydawcy. Dokument wspomina jednocześnie o przygodowej produkcji dziejącej się w fikcyjnym amerykańskim mieście skupionej wokół tajemniczego śledztwa. W tym przypadku za dystrybucję ma być odpowiedzialne Bandai Namco. Deweloper potwierdził, iż podzieli się z fanami większą ilością informacji jeszcze w bieżącym roku. Tak czy inaczej, cały czas mamy do czynienia wyłącznie z niepotwierdzonymi oficjalnie przeciekami. Jeżeli studio rzeczywiście szykuje coś dużego, powinniśmy otrzymać stosowny komunikat np. podczas targów E3.

Według najnowszych doniesień autorzy świetnie przyjętego Life is Strange oraz ciekawie zapowiadającego się Vampyra pracują nad innymi tajemniczymi grami

Wiadomo na pewno, że następną grą Dontnod jest wspomniany Vampyr, który wreszcie otrzymał ostateczną datę premiery i pojawi się w sklepach dokładnie 5 czerwca. Gra jest mrocznym przedstawicielem gatunku RPG przenoszącym nas w czasy szalejącej po Europie epidemii hiszpanki, a na ulicach Londynu panowały strach oraz przemoc. Kierujemy losami Jonathana E. Reida — cenionego wojskowego chirurga, któremu przyświeca cel niesienia pomocy potrzebującym ludziom oraz odnalezienia sposobu na powstrzymanie zarazy. Niestety pewnego dnia odkrywa, iż stał się wampirem, przez co musi walczyć także z nowym wrogiem, jakim jest jego nowa natura. Vamypr według założeń będzie nastawiony przede wszystkim na eksplorację otwartego świata, jak również wykonywania masy zleconych zadań.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Twórcy Vampyr pracują nad innymi niezapowiedzianymi grami?

 0