Tydzień akcesoriów w x-kom. Kupujemy w promocji

Tydzień akcesoriów w x-kom. Kupujemy w promocji

Przez 7 dni, od 17 do 23 lutego 2020 r., setki akcesoriów komputerowych, GSM i fotograficznych kupicie w x-kom z rabatem. Promocja nosi miano Tygodnia akcesoriów i odbywa się cyklicznie co kwartał. Poznajcie ofertę najnowszej edycji Tygodnia akcesoriów.

Skompletuj wyposażenie, kupuj z rabatem

Nie samymi komponentami desktop żyje. Trzeba podłączyć do niego jeszcze klawiaturę, mysz, słuchawki, mikrofon, przyda się także podkładka, fotel, obudowa dysku. W aucie warto mieć nawigację i wideorejestrator, a do realizacji hobby aparat fotograficzny, tablet graficzny lub dron, do tego koniecznie torba i etui.

Tydzień akcesoriów w x-kom. Kupujemy w promocji

Zamiast przeszukiwać ofertę sklepu x-kom, wejdźcie na stronę Tygodnia akcesoriów. Tam znajdziecie wszystkie akcesoria i dodatki, jakich potrzebujecie do wyposażenia stanowiska pracy albo jaskini gracza. Warto się spieszyć, bo oferta jest największa oczywiście na początku.

Oto kilka propozycji:

  1. Klawiatura Razer Cynosa Chroma
  2. Samsung Powerbank 10000mAh USB-C fast charge
  3. Mysz Logitech M330 Silent Plus
  4. Torba na laptopa Targus City Gear Topload

Aby skorzystać z promocji, aktywuj w swoim koszyku kod: akcesoria. Oferta ważna od 17.02.2020 do 23.02.2020 lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów promocyjnych. Nie łączy się z innymi promocjami.

Zobacz pełną ofertę dostępną w ramach Tygodnia akcesoriów.

* Artykuł partnerski 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Tydzień akcesoriów w x-kom. Kupujemy w promocji

 0