Ubisoft+ Classics dostępne jako osobny abonament dla posiadaczy PlayStation

Ubisoft+ Classics dostępne jako osobny abonament dla posiadaczy PlayStation

Ubisoft+ Classics jest teraz dostępny jako samodzielna subskrypcja na konsolach PlayStation. To wybrana przez firmę Ubisoft kolekcja z ich katalogu, pozwalająca posiadaczom PS4 i PS5 grać w starsze gry z serii Far Cry i Assassin’s Creed. Abonenci mogą wybierać spośród ponad 50 gier z ostatnich dziesięciu lat.

Warto odnotować, że nie jest to oferta ze starszymi szrotami Ubisoftu, ponieważ wydawca wyselekcjonował solidne tytuły i jest w czym wybierać. Subskrybenci mogą grać między innymi w dobrze ocenianą grę Assassin's Creed Valhalla, strzelankę drużynową Rainbow Six Siege, platformówkę Rayman Legends i strzelankę Far Cry 6. Do wyboru jest pięć części Far Cry i aż 12 gier Assassin’s Creed. W katalogu znajdują się także samodzielne tytuły, jak Immortals Fenyx Rising, Child of Light i Valiant Hearts: The Great War.

Ubisoft+ Classics jest teraz dostępny jako samodzielna subskrypcja na konsolach PlayStation.

Sama subskrypcja Ubisoft+ Classics na PlayStation kosztuje 33,90 zł miesięcznie, choć nadal jest dostępna w ramach PlayStation Plus Extra i Premium. Dlatego to członkostwo jest przeznaczone dla superfanów Ubisoftu, którzy nie chcą dostępu do wszystkich innych korzyści, jakie zapewnia dedykowany abonament PS Plus. Zawsze dobrze mieć wybór, choć nie jesteśmy pewni, ilu graczy zdecyduje się na tę opcję. 

900

Dostępna jest również wersja Ubisoft+ Premium, która kosztuje 74,90 zł miesięcznie. To droższe członkostwo obejmuje edycje premium całego wcześniejszego katalogu, a także dostęp do nowości w dniu ich premiery, gier z wcześniejszym dostępem, miesięcznych nagród i nie tylko. Jednak Ubisoft+ Premium jest obecnie dostępny tylko na Xbox, Amazon Luna i PC.

Trzeba jednak wspomnieć o jednej ważnej kwestii. Gry takie jak Rainbow Six Siege nie dają żadnej frajdy poza rozgrywkami multiplayer, a wygląda na to, że subskrypcja Ubisoft+ Classics zapewnia jedynie dostęp do gier, a nie do żadnego komponentu do rozgrywki online. W tym celu gracze musieliby zapłacić za członkostwo PS Plus, co eliminuje wszelkie oszczędności wynikające z wyboru Ubisoft+ Classics zamiast PlayStation Plus Extra lub Premium. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft+ Classics dostępne jako osobny abonament dla posiadaczy PlayStation

 0