Ubisoft+ może dołączyć do usługi Xbox Game Pass

Ubisoft+ może dołączyć do usługi Xbox Game Pass

Xbox Game Pass zdobywa popularność nie tylko na konsolach Microsoftu, ale także komputerach. Platforma niedawno została zintegrowana z EA Access, udostępniając gry wydawane przez Electronic Arts i wiele wskazuje na to, że to nie koniec rozszerzania oferty. Zgodnie z dostępną informacją Xbox Game Pass w wersji Ultimate ma wzbogacić się również o katalog Ubisoft+, który oferuje całkiem sporo produkcji w tym najnowsze pozycje np. Assassin's Creed: Valhalla. Jest to jednak plotka pochodząca ze strony Xbox Worlds, której co ważne wtóruje Jez Corden, redaktor Windows Central sugerując, iż istnieje duża szansa na dołączenie gier Ubisoft+ do Xbox Game Pass. Będzie więc trzeba jeszcze poczekać na ewentualnie potwierdzenie tych rewelacji z oficjalnych źródeł.

Xbox Game Pass Ultimate może zostać zintegrowany z kolejną po EA Access usługą - Ubisoft+.

Niewątpliwie byłby to niemały krok w rozwoju usługi Microsoftu, wokół której gigant z Redmond buduje nową rodzinę Xboxów, a także zachęta dla graczy niezdecydowanych na wykupienie subskrypcji. Przypomnijmy, że platforma daje dostęp do ponad 100 tytułów w tym premierowych pozycji. Ponadto co pokazuje integracja z EA Access użytkownicy mogą płacić tylko jeden abonament, żeby mieć profity z kilku różnych opcji. W przypadku wymienionej platformy Elektroników są to chociażby zniżki czy specjalne bonusy do gier. Z drugiej strony jest całkowicie możliwe, że Microsoft zadowala aktualna oferta Xbox Game Pass i zamiast tego chce dodawać tylko własne produkcje, aby podnieść wartość usługi. W 2021 roku Xbox Game Pass wzbogaci się o nowe propozycje w tym Halo Infinite więc zapowiada się ciekawy rok dla platformy amerykańskiego przedsiębiorstwa.

Warto wspomnieć, że zgodnie ze statystykami sprzed kilku miesięcy Xbox Game Pass posiada ponad 15 milionów subskrybentów. Wkład w ten sukces ma zapewne pandemia COVID-19 zmuszająca wielu ludzi do domowej izolacji i znalezienia sobie zajęcia, którym są m.in. gry. Dodatkowo abonament jest dostępny w rozmaitych promocjach, przykładowo dla nowych subskrybentów pakiet Xbox Game Pass na trzy miesiące jest oferowany za jedyne 4 zł. To opłacalny interes, zwłaszcza jeśli chcemy kupić abonament tylko dla jednej produkcji i nie zamierzamy przedłużać tego okresu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft+ może dołączyć do usługi Xbox Game Pass

 0