Ubisoft może pracować nad darmowym multiplayerem do Assassin's Creeda

Ubisoft może pracować nad darmowym multiplayerem do Assassin's Creeda

Assassin's Creed to seria nastawiona na jednoosobową zabawę, chociaż w przeszłości niektóre odsłony zawierały opcje sieciowe, jednak nie odniosły większego sukcesu. Mimo tego Ubisoft ponoć planuje stworzyć zupełnie nowego AC zawierającego multiplayer. Tak twierdzi źródło tej rewelacji Nick Baker znany jako Shpeshal Nick, który w podcaście zdradził, że deweloperzy działają nad wypuszczeniem darmowej wersji multiplayer zawierającej raidy. Niestety leaker nie był w stanie podać większej liczby detali odnośnie projektu. Zagadką pozostaje też fakt czy będzie to kolejny epizod cyklu lub jeden z którychś w nieokreślonej przyszłości.

Ubisoft myśli nad stworzeniem darmowego multiplayera do Assassin's Creeda.

Natomiast powstanie Assassin's Creed opartego na rozgrywce sieciowej absolutnie nie dziwi zważywszy na popularność tego rodzaju tytułów m.in. Apex Legends czy Fortnite. Być może Ubisoft zdecyduje się właśnie na gatunek battle royale w starożytnych lub średniowiecznych klimatach? Z drugiej strony do tych rewelacji należy podchodzić z dystansem, gdyż są one nieoficjalne. Tymczasem nie brak informacji o Assassin's Credd 2022, który ma powrócić do korzeni marki i będzie bardziej liniowy od ostatnich poprzedniczek, jak również zaoferuje półotwarte lokacje. Fabuła ma toczyć się wokół III wyprawy krzyżowej i króla Ryszarda.

Project Richard był wprawdzie rozwijany, aczkolwiek jak podaje j0nathan studio chwilowo wstrzymało dalszy rozwój produkcji ze względu na konieczność dokończenia dodatków do AC: Valhalla. Wydaje się, że pomysł powrotu do okresu zbliżonego do Altaira, czyli bohatera jedynki nie jest złym rozwiązaniem. Nie należy jednak zapominać, że to przygody Ezio są najmilej wspominane przez fanów serii o skrytobójcach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft może pracować nad darmowym multiplayerem do Assassin's Creeda

 0