Ubisoft+ może trafić do Game Pass

Ubisoft+ może trafić do Game Pass

Ubisoft+ może wreszcie trafić do PC i Xbox Game Pass, na co wskazuje kilka tytułów oznaczonych na platformie Microsoftu jako bezpłatne. Byłaby to kolejna usługa, która będzie dostępna z poziomu Game Pass.

O możliwości zintegrowania Ubisoft+ z Game Pass mówi się od dawna, ale francuski wydawca nadal nie zdecydował się na współpracę z Microsoftem. Teraz istnieje szansa, iż Ubisoft+ zawita do PC i Xbox Game Pass, na co wskazują produkcje oznaczone jako bezpłatne w bazie danych Microsoft Store. Nie będą to gry rozdawane za darmo podczas jakiejś akcji, ponieważ na liście znajdziemy flagowe pozycje Ubisoftu m.in. Asssassin's Creed: Valhalla, Far Cry 6, Watch Dogs Legion, The Division 2, Ghost Recon: Breakpoint czy Rainbow Six Extraction. W API amerykańskiej strony sklepu niewidocznego dla zwykłych użytkowników otagowano odliczanie do 17 stycznia. Czyżby to właśnie wtedy nastąpiło oficjalne udostępnienie biblioteki Ubisoft+ lub może tylko wybranych gier?

Ubisoft+ może w styczniu dołączyć do Game Pass.

Od jakiegoś czasu nie dostaliśmy konkretnych ogłoszeń dotyczących Game Passa, więc wszystko układa się w logiczną całość. Są to jednak wyłącznie przypuszczenia i poszlaki, dlatego na razie trzeba podchodzić do tych informacji z dystansem. Ponadto kwestią dyskusyjną jest to, w jakim planie dostępny byłby Ubisoft+ - w każdym czy tylko najdroższym Game Pass Ultimate? Obecnie platforma giganta z Redmond proponuje dostęp do tytułów EA w ramach EA Play. Game Pass kosztuje 4 złote za pierwszy miesiąc dla nowych użytkowników i 39,99 zł lub 54,99 złotych miesięcznie za wersję Ultimate.

Zmiana może czekać sam Ubisoft+. Zasugerowano, iż usługa będzie miała trzy plany: Gold, Ultimate, Deluxe. Nie wiemy, czym by się od siebie różniły ani ile by kosztowały, aczkolwiek istnienie takich subskrypcji zdradziła ankieta GOG wysłanej do użytkowników sklepu. Od jakiegoś czasu mogą oni zdradzać swoje preferencje zakupowe czy ulubione platformy z grami. Ubisoft + do 19 stycznia przetestujemy przez miesiąc za jedyne 5 złotych dzięki promocji. Warto pamiętać o anulowaniu usługi przed końcem okresu, ponieważ platforma po 30 dniach pobierze z konta standardowe 59,90 zł.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft+ może trafić do Game Pass

 0