Ubisoft ogłasza darmowy weekend z Rainbow Six: Siege

Ubisoft ogłasza darmowy weekend z Rainbow Six: Siege

Ubisoft uruchamia kolejny darmowy tydzień ze swoją rewelacyjną wieloosobową strzelanką. Rainbow Six: Siege będzie dostępny bez żadnych opłat przez najbliższy weekend dla wszystkich graczy na komputerach osobistych orz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. 

Właściwie to już tradycja, że pod koniec każdego sezonu w Rainbow Six: Siege pojawia się przynajmniej jeden darmowy weekend. Gra jest nieustannie rozwijana i można powiedzieć, że jest to jeden z tytułów, o który twórcy bardzo dbają. Kilka razy w roku gracze otrzymują nowe mapy oraz nowych operatorów, którzy urozmaicają rozgrywkę i sprawiają, że jeśli nawet u niektórych pojawia się znużenie tytułem, to co sezon deweloper wnosi nieco świeżości. Tytuł ten jest tak wciągający, że z pewnością wielu graczy, którzy nie mieli przyjemności zagrać do tej pory w Rainbow Six: Siege, zostaną z grą na dłużej - i właśnie na to liczy Ubisoft.

Rainbow Six: Siege to jedna z najlepiej rozwijanych strzelanek z darmowymi dodatkami

"Dołącz w ten weekend do ponad 30 milionów graczy! Odkryj dynamiczną grę Rainbow Six: Siege, pełną walki bezpośredniej, taktycznej gry zespołowej, dużej śmiertelności i wybuchowej akcji. Przez cały weekend dostęp do pełnej wersji gry będzie DARMOWY: dotyczy to wszystkich map, trybów i operatorów" - czytamy w komunikacie producenta. Akcja rozpocznie się już jutro, czyli 17 maja i będzie trwać do 20 maja. Jednocześnie wszyscy, którzy będą po testach chcieli nabyć produkcję, mogą liczyć na specjalne zniżki. Ubisoft przecenił Rainbow Six: Siege w wersji Advanced Edition aż o 50%. Obniżka obowiązuje na wersję cyfrową, jednak będzie ją można również zobaczyć w niektórych sklepach stacjonarnych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft ogłasza darmowy weekend z Rainbow Six: Siege

 0