Ubisoft ogłosił darmowy weekend z Rainbow Six: Siege

Ubisoft ogłosił darmowy weekend z Rainbow Six: Siege

Fani strzelanek - usiądźcie wygodnie w fotelach i zapnijcie pasy, bowiem wkrótce odbędzie się kolejne darmowe granie z Rainbow Six: Siege.

Wszystkie osoby, które jeszcze nie miały okazji przetestować Rainbow Six: Siege będą mogły to uczynić za sprawą ogłoszonego przez twórców darmowego weekendu. Odbędzie się on na trzech platformach w dniach: 15-18 lutego (PC), 15-20 lutego (PS4) oraz 15-19 lutego (XOne). Sprawdzimy wówczas możliwości całej produkcji, a nie tylko wybranych elementów, bawiąc się w taktyczne operacje, czy zakup operatorów. Oczywiście jeżeli w przyszłości nabędziemy pełną wersję, wówczas nasze wcześniejsze postępy przeniosą się do finalnego buildu, aczkolwiek najuboższa edycja Starter została wykluczona z tej promocji. Warto zaznaczyć, iż nie jest to pierwszy darmowy weekend organizowany przez twórców. Dochodziło już do niego wielokrotnie w przeszłości.

Ubisoft zapowiedział darmowy weekend z Rainbow Six: Siege. Wówczas przetestujemy praktycznie wszystkie tryby dostępne w grze

Przy okazji firma zachęca nas do obejrzenia finałów Six Invitational, które odbędą się w dniach 16-18 lutego w Montrealu. Zdecydowanie warto, gdyż poznamy na nich dwójkę kolejnych operatorów oraz informacje o Outbreak. Ubisoft zamierza prężnie rozwijać swój produkt przez kolejne lata, zapowiadając cieszące się sporym zainteresowaniem turnieje (organizowane do około 2020 roku). Wspomniane podejście nie może jakoś szczególnie zaskakiwać, albowiem Siege jest jak do tej pory najlepszą odsłoną serii Rainbow Six, która w dodatku zrobiła ukłon w stronę profesjonalnych graczy. Częste turnieje, masa świeżych, interesujących wydarzeń w grze, czego chcieć więcej? Zainteresowanie widać ze strony samego społeczeństwa - według danych podanych w grudniu ubiegłego roku, lista zarejestrowanych kont wynosiła 25 milionów. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft ogłosił darmowy weekend z Rainbow Six: Siege

 0