Ubisoft pokazuje trailery i ujawnia premierę Watch_Dogs 2!

Ubisoft pokazuje trailery i ujawnia premierę Watch_Dogs 2!

To chyba nowy trend, że wieści o nadchodzących, największych produkcjach są publikowane jeszcze przed targami E3. Dzisiaj Ubisoft ujawnił datę premiery Watch_Dogs 2 wraz ze zwiastunem. Sequel tej sandboksowej produkcji, z akcją rozgrywającą się w Chicago w niedalekiej przyszłości ukaże się 15 listopada jednocześnie na PS4, Xbox One i PC. Tym razem wydarzenia będą toczyć się w San Francisco, a bohaterem będzie nie Aiden Pierce, lecz Afro-Amerykanin Marcus Holloway.

Pierwsza część Watch_Dogs sprzedała się w fenomenalnej ilości egzemplarzy, aczkolwiek była obiektem wielu rozczarowań - głównie ze względu na gigantyczny graficzny i techniczny downgrade względem pierwszej prezentacji gry na E3. Na dodatek żadna z konsol - PS4 i Xbox One (Wii U dyplomatycznie pomijamy) - nie była w stanie uciągnąć gry w 1080p.

Poniżej kilka zwiastunów:

Według informacji prasowych będziemy poruszać się po słynnym Bay Area, z czego do dyspozycji będzie oddane wspomniane San Francisco z ruchliwymi ulicami, barwne Oakland na których będzie dużo przemieszczania się po dachach, a także przyjdzie nam infiltrować biura korporacji w Dolinie Krzemowej.

Ponownie głównym wabikiem gry ma być hackowanie. Będziemy mogli przejmować kontrolę nad dronami, samochodami, dźwigami, robotami i wieloma innymi. Każde urządzenie w rękach NPCów może byś hackowane i możemy wchodzić z nimi w interakcje, a tym samym inicjować reakcje łańcuchowe pełne chaotycznych wydarzeń. Będziemy mieli swobodę stylu grania - albo łącząc gadżety ze skradaniem się, bez zabijania żadnego przeciwnika, bądź używania ich w mocno ofensywny sposób, dopełniając nasz śmiercionośny arsenał. Do dyspozycji będziemy mieli zdalnie sterowane samochody, drony a także bronie wydrukowane w 3D.

Na potrzeby sequela Watch_Dogs powstanie także całkowicie nowy tryb multiplayer, w którym będzie można skorzystać z opcji rozgrywki kooperatywnej, jak również PvP (Player vs Player), które będą dostępne w płynny sposób w każdym momencie rozgrywki.

Wydaje się, że Watch_Dogs 2 jednocześnie postawi na bardziej zaawansowany model interakcji w mieście a'la GTA, jak również pogłębi istotność hackingu jako elementu gameplayu - coś za co oryginał był krytykowany w 2013r.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft pokazuje trailery i ujawnia premierę Watch_Dogs 2!

 0