Ubisoft potwierdza Tom Clancy’s The Division 3, ale na premierę długo poczekamy

Ubisoft potwierdza Tom Clancy’s The Division 3, ale na premierę długo poczekamy

Ubisoft właśnie potwierdził ​​Tom Clancy’s The Division 3. Gracze muszą jednak uzbroić się w cierpliwość, bo producent nie ukrywa, że minie sporo czasu, zanim gra trafi w nasze ręce, mimo że minęły ponad cztery lata, odkąd The Division 2 zagościło na konsolach i komputerach PC. Firma mianowała także Juliana Gerighty'ego na dyrektora wykonawczego całej marki The Division.

Jeśli to nazwisko brzmi znajomo, to dlatego, że Gerighty jest często uznawany za nowoczesnego architekta serii po tym, jak dołączył do zespołu w 2014 roku jako zastępca dyrektora kreatywnego przed premierą oryginalnej gry. Objął stanowisko dyrektora kreatywnego w samą porę przed wydaniem The Division 2 i DLC.

Jak długo musimy poczekać? Trochę to potrwa. Gerighty jest obecnie dyrektorem kreatywnym innej gry z otwartym światem o nazwie Star Wars Outlaws. Aktywny developing nie przejdzie do The Division 3, dopóki ta gra nie zostanie wydana. Ubisoft twierdzi, że pierwszym zadaniem Gerighty’ego będzie skompletowanie zespołu programistów, więc wygląda na to, że na razie gra jest na etapie koncepcyjnym. Star Wars Outlaws ukaże się dopiero w przyszłym roku, więc cóż, na The Division 3 poczekamy jeszcze lata. 

Aktywny developing nie przejdzie do The Division 3, dopóki Star Wars Outlaws nie zostanie wydane.

Pomimo nadchodzącej kontynuacji Ubisoft twierdzi, że The Division 2 nadal będzie wspierane, chociaż firma nie podała szczegółów na temat przyszłych planów dotyczących zawartości DLC. Żadnych konkretnych informacji na temat The Division 3 w zasadzie też nie ma, ale Gerighty powiedział, że proces tworzenia będzie polegał „na udoskonalaniu i na konsekwentnym podnoszeniu jakości”, co oznaczać może, że twórcy nie planują rewolucji, a raczej usprawnianie tego, co już znamy. 

Poza tym Gerighty wykorzysta swoją rolę dyrektora wykonawczego do umocnienia „tożsamości marki”. Oznacza to, że będzie aktywnie zaangażowany w tworzenie spin-offów, wydań mobilnych i tym podobnych. Planowanych jest „mnóstwo” projektów osadzonych w uniwersum serii, takich jak gra mobilna The Division Resurgence i strzelanka The Division Heartland, która stanowić ma właśnie spin-off.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft potwierdza Tom Clancy’s The Division 3, ale na premierę długo poczekamy

 0