Ubisoft ujawnia godzinny gameplay z Far Cry 5

Ubisoft ujawnia godzinny gameplay z Far Cry 5

Fani serii Far Cry przyszykujcie popcorn i wygodne miejsce, pora przejrzeć ponad godzinny pokaz rozgrywki z nadchodzącej „piątki”.

Ubisoft zdecydował się pokazać największy jak dotąd skrawek rozgrywki ich nadchodzącego dzieła. Jakiś czas temu odbył się ponad godzinny live stream z Far Cry 5 – teraz możemy oglądać jego zapis i dokładnie przyjrzeć się wielu przedstawionym aspektom gameplayu. Premiera tego tytułu zapowiedziana jest na 27 marca na PC, Xbox One oraz PlayStation 4. Macie więc teraz idealną okazję, aby dobrze zastanowić się nad kupnem i zobaczyć co oferuje gra. Przedstawiony materiał wideo pokazuje już znane, ale także kilka nowych elementów rozgrywki, zainteresowanych produkcją polecamy obejrzeć całość, dla reszty postaramy się streścić najważniejsze i najciekawsze przedstawione elementy.

Godzinny gameplay z Far Cry 5 – przyjrzymy się, co oferuje Ubisoft w nadchodzącej produkcji

Już od samego początku w przedstawionym klipie widzimy jakimi prawami rządzi się świat Far Cry 5. Masa pojazdów, samolotów, broni oraz strzelanin to wszystko przeplata się ze spokojniejszymi momentami, gdzie przemierzamy świat czy zajmujemy się rozwojem naszej postaci. Jednym z bardziej rzucających się w oczy elementów jest drzewko umiejętności, dzięki któremu odblokować możemy dziesiątki nowych zdolności dla naszego bohatera – znajdziemy tam bonusy pasywne i aktywne, wszystkie w jakimś stopniu urozmaicające rozgrywkę. Jedne usprawnią eksploracje świata, inne zaś pomogą we władaniu dostępnym w grze orężem, od nas zależy, co chcemy i jak chcemy rozwijać naszą postać. Dodatkowo materiał przedstawia mnóstwo nowych lokacji, przeciwników i przedmiotów – nie wiem jak Was, ale mnie całość naprawdę zachęca i nie mogę doczekać się, aż zacznę poznawać świat Far Cry'a 5 na własną rękę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft ujawnia godzinny gameplay z Far Cry 5

 0