Ubisoft ujawnił datę premiery dodatku Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie

Ubisoft ujawnił datę premiery dodatku Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie

Ubisoft zaprezentował pierwszy teaser nadchodzącego drugiego dodatku do Far Cry 5 o podtytule Uwięzieni na Marsie. Pakiet pojawi się jeszcze w bieżącym miesiącu.

Po wydaniu w ubiegłym miesiącu pierwszego fabularnego DLC do Far Cry 5 przenoszącego nas w czasy wojny wietnamskiej, przyszła pora na kolejne rozszerzenie, które tym razem proponuje nam wyprawę na Marsa. Zgodnie z wiadomością przekazaną przez Ubisoft, podczas eksploracji odwiedzimy Czerwoną Planetę gdzie wcielając się w Nicka Rye'a zmierzymy się z armią kosmitów, a naszym fundamentalnym celem będzie nie tylko zniszczenie tamtejszych pająków, ale również przywrócenie pełnego zasilania sztucznej inteligencji, stanowiącej kluczowy element ostatecznej obrony ludzkości. W ramach DLC otrzymamy zupełnie nowy rodzaj broni - Morfinatora oraz Piekielnika, które z pewnością pomogą nam zmierzyć się z czyhającym złem.

Dodatek Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie pojawi się na PC-tach oraz konsolach 17 lipca w cenie 49,99 złotych. Posiadacze Przepustki Sezonowej otrzymają go całkowicie za darmo.

Dodatek zadebiutuje dokładnie 17 lipca w cenie 49,99 złotych. Warto zaznaczyć, że posiadacze Season Passa (kosztującego 119,99 zł) dostaną ów pakiet całkowicie bezpłatnie. Teraz pozostało jeszcze jedeno z ujawnionych przed premierą Far Cry 5 DLC, mianowicie - Dead Living Zombies. W tym przypadku na naszej drodze staną hordy nieumarłych zombie zaś misje będą stylizowane na filmy klasy B. Niestety nie wiemy, kiedy pakiet pojawi się na rynku. Na koniec warto jeszcze wspomnieć, że choć piąta odsłona popularnej serii od Ubisoftu spotkała się z wieloma sceptycznymi głosami ekspertów, tak przekonał do siebie fanów, którzy w momencie marcowej premiery ruszyli do sklepów bijąc zarazem rekord sprzedaży wszystkich wcześniejszych części serii.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft ujawnił datę premiery dodatku Far Cry 5: Uwięzieni na Marsie

 0