Ubisoft zapowiedział dwie gry z serii The Division: free-to-play i mobilną

Ubisoft zapowiedział dwie gry z serii The Division: free-to-play i mobilną

Firma Ubisoft niespodziewanie ogłosiła Tom Clancy’s The Division Heartland, zupełnie nową grę od studia Red Storm Entertainment. Co więcej, ujawniono także, że The Division doczeka się mobilnej wersji. Tego typu porty są ostatnimi czasy bardzo modne, więc trudno uznać to za duże zaskoczenie. Wracając do Heartland, będzie to tytuł free-to-play, w przeciwieństwie do głównej serii gier. Ubisoft nie podał więcej szczegółów na temat tego, jakim rodzajem gry okaże się ten projekt, dodając jedynie, że jest to „samodzielna gra, która nie wymaga wcześniejszego doświadczenia z serią i zapewni zupełnie nowe spojrzenie na uniwersum w nowym settingu”.

Ubisoft niespodziewanie ogłosił Tom Clancy’s The Division Heartland, zupełnie nową grę od studia Red Storm Entertainment.

Red Storm wcześniej pracowało nad wieloma grami marki Tom Clancy's od 1997 roku, a ostatnio wspierało rozwój The Division 2. Studio planuje wypuścić tajemniczy tytuł w 2021 lub 2022 roku na PC, konsole i platformy streamingowe. Zainteresowani gracze mogą również spróbować przystąpić do wczesnych testów gry, udając się tutaj. Tymczasem jeszcze mniej wiemy na temat przygotowywanej gry mobilnej. Ubisoft twierdzi, że dzięki temu posunięciu udostępni uniwersum The Division „jeszcze szerszej publiczności”, ale więcej szczegółów ujawni później. Ubisoft będzie gospodarzem kolejnego wydarzenia Forward, aby zaprezentować swoje nadchodzące gry na tegorocznych targach E3. Prawdopodobnie tam dowiemy się więcej o tych najnowszych projektach.

Jeśli chodzi o przyszłość The Division 2, Ubisoft Massive nadal koncentruje się na rozwoju tej produkcji, podczas gdy Ubisoft Bucharest zapewnia wsparcie. Plan jest taki, aby dostarczyć zupełnie nowy tryb gry oraz nową metodę levelowania agentów. Ta zawartość pojawi się pod koniec 2021 roku. Warto dodać, że równolegle Massive opracowuje również grę Star Wars z otwartym światem. Ubisoft dodał, że marka The Division liczy obecnie 40 milionów graczy. Wychodząc poza same gry, firma współpracuje z Netflixem nad stworzeniem filmu osadzonego w tym uniwersum, podczas gdy wydawca Aconyte Books szykuje zupełnie nową powieść w tym świecie, która bada następstwa fabuły The Division 2.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft zapowiedział dwie gry z serii The Division: free-to-play i mobilną

 0