Ubisoft zapowiedział dwie nowe aktualizacje do Assassin`s Creed: Odyssey

Ubisoft zapowiedział dwie nowe aktualizacje do Assassin`s Creed: Odyssey

Ubisoft nie próżnuje i zapowiedział wprowadzenie w styczniu aż dwóch sporych aktualizacji do Assassin's Creed: Odyssey, z czego jedna ma być całkowicie darmowa, a druga płatna. 15 stycznia zadebiutuje darmowy update zawierający nowe zadania, epickiego bossa, przedmioty, dostawcę czy kolejne poziomy najemników. W przypadku płatnego fabularnego DLC Dziedzictwa Pierwszego Ostrza Ubisoft podkreśla, że aby móc kontynuować przygodę należy uprzednio ukończyć pierwszy dostępny odcinek, ponadto kierowana przez nas postać musi posiadać minimum 28 poziom doświadczenia. Kolejny odcinek tej historii pozwala nam zbadać blokadę zainicjowaną przez Zakon Starożytnych wokół portu w Achaia. Podczas eksploracji terenu odkryjemy grupę osamotnionych mieszkańców, których życie jest zagrożone przez okrutnego dowódcę.

W styczniu pojawią się dwie nowe aktualizacje do Assassin's Creed: Odyssey z czego jedna będzie płatna, a druga darmowa.

Do naszych zadań należeć będzie kradzież tajnej broni Tempesta, pomoc ludziom w ucieczce, a także zniszczenie blokady. Jeśli chodzi o darmowe rozszerzenie, to tutaj twórcy zaproponują nam opowieść z Zapomnianych greckich mitów, gdzie wyszkolimy kobiety tak, aby broniły dzieci pod nieobecność swych mężów. Natomiast w drugim zadaniu spotkamy tajemniczego i najbardziej skandalicznego poetę w Grecji. Do tego zmierzymy się z Cyklopami, zaś za ewentualne zwycięstwo czeka nas nagroda w postaci młota Hefajstosa (do tego pojedynku jest wymagany minimum 50 level). Pojawi się też długo wyczekiwana przez niektórych opcja skalowania przeciwników, z kolei od 10 stycznia w dedykowanym menu dostosujemy rozgrywkę do własnych wymagań zmniejszając, chociażby poziom trudności.

Tak jak wielokrotnie podkreślano, w związku z brakiem w 2019 roku kolejnej odsłony serii o skrytobójcach, Ubisoft planuje znacząco poszerzyć uniwersum Assassin's Creed: Odyssey o kolejne nowości, wliczając w to fabularne dodatki. Sporym plusem jest fakt, iż wiele z nich otrzymamy całkowicie bezpłatnie. Co ciekawe w ostatnim czasie pojawiły się informacje odnośnie następnego Assassin's Creed o podtytule Adder, który miałby przywrócić bohaterów znanych z dobrze przyjętego przez fanów Origins. Jednak tym razem główną postacią zostałby nie Bayek, a jego żona Aya, budująca wpływowy oddział Zakonu we Włoszech.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ubisoft zapowiedział dwie nowe aktualizacje do Assassin`s Creed: Odyssey

 0