Ujawniono ceny i pakiety Max w Polsce

Ujawniono ceny i pakiety Max w Polsce

Platforma Max znana wcześniej jako HBO Max rusza w Polsce 11 czerwca. W związku z tym poznaliśmy plany i ceny subskrypcji. Oferta ma być "konkurencyjna cenowo".

HBO Max na świecie przeszedł do historii już dawno temu, jednak rebranding dociera do Polski dopiero teraz i ostatnio serwis streamingowy odkrył wszystkie karty jeżeli chodzi o rodzimy rynek. Platforma Max zaoferuje trzy plany abonamentowe 19,99 zł, 29,99 zł i 49,99 zł. Dla fanów sportu przygotowano specjalną propozycję w postaci dodatkowego pakietu "Kanały TV i Spot" kosztującego 20 zł miesięcznie. Pozwoli on uzyskać dostęp do nawet 29 kanałów i różnych wydarzeń sportowych.

Platforma Max ujawniła polskie ceny trzech pakietów, które będą dostępne od 11 czerwca.

W ramach pakietu Podstawowego wycenionego na 19,99 zł co 30 dni lub 199 złotych za rok użytkownicy otrzymają dostęp do filmów, seriali oraz programów na maksymalnie dwóch urządzeniach jednocześnie w rozdzielczości Full HD. Będzie można obejrzeć kanał TVN. Jednocześnie plan ten wyświetli reklamy, co pewnie stanowi wadę dla niejednej osoby.

Treści bez reklam to z kolei koszt 29,99 zł miesięcznie albo 299 zł rocznie. Pakiet Standardowy zawiera wszystko to, co poprzednia opcja plus umożliwi pobranie na dysk do 30 produkcji, by móc obejrzeć je offline. Poza kanałem TVN obejrzymy również HBO, HBO2, HBO3. W tym przypadku mowa o jakości HD.

4K i obsługa czterech urządzeń jednocześnie została zawarta w pakiecie Premium, którego koszt to 49,99 miesięcznie bądź 499 złotych rocznie. Tutaj otrzymujemy pełen komplet, najlepszą rozdzielczość w tym Dolby Atmos przy wybranych tytułach. Ściągniemy także aż 100 materiałów do obejrzenia offline, wliczając w to 30 filmów.

Do każdego pakietu będzie można dokupić za 20 PLN „Kanały TV i Sport” odblokowujący dostęp do 25 kanałów na żywo: TVN24, TVN24 BiS, CNN, Eurosport 1, Eurosport 2, TVN 7, TTV, METRO, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, Warner TV, HGTV, Travel Channel, Food Network, Animal Planet, Cartoon Network, Cartoonito, ID, TLC, Discovery Channel, Discovery Historia, Discovery Life, Discovery Science oraz DTX.

Aktualni subskrybenci HBO Max zachowają dostęp do swojej oferty, ale otrzymają propozycję przejścia do Max na zasadzie promocji. Zachowają także historię i profile.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono ceny i pakiety Max w Polsce

 0