Ujawniono ceny Samsung Galaxy J6 i Galaxy J8

Ujawniono ceny Samsung Galaxy J6 i Galaxy J8

Do sprzedaży trafiły właśnie tańsze warianty popularnej flagowej serii Galaxy. Niestety w naszym pojawi się tylko jeden z prezentowanych smartfonów.

Dziś odbyła się premiera niskobudżetowych smartfonów Galaxy J6 oraz Galaxy J8. Pierwszy wariant napędza ośmiordzeniowy procesor Exynos 7870 o taktowaniu 1,7 GHz, wspierany przez 4 GB pamięci RAM oraz grafikę ARM Mali-T830. Jeżeli chodzi o rozmiar ekranu mówimy tu o 5,6-calowym Super AMOLED o proporcjach 18.5:9. Z przodu zamontowano kamerę 8MP zaś z tyłu dokładnie 13MP. W środku znajdziemy ponadto baterię o pojemności 3000 mAh. Drugi model, czyli Galaxy J8 jest zdecydowanie bardziej interesującą opcją, pomimo iż obecność Snapdragona 450 może niektórych razić. Smartfon posiada nieco lepszą tylną kamerę (16MP), a także większy, bo 6-calowy ekran. Dodatkowo miał zostać wykonany z lepszych materiałów (aczkolwiek, to potwierdzą dopiero finalne testy).

W Polsce pojawi się tylko jeden z zaprezentowanych smartfonów i będzie nim Samsung Galaxy J6

Według informacji dostępnych w sieci, w Polsce pojawi się tylko jeden z wyżej wymienionych telefonów. Będzie nim Samsung Galaxy J6, a więc odrobinę uboższy wariant z 3 GB pamięcią RAM i 32 GB pamięcią wewnętrzną. Kupimy go w trzech wariantach kolorystycznych: złotym, czarnym oraz lawendowym. Premiera odbędzie się na początku lipca (konkretny termin zostanie wkrótce sprecyzowany przez rodzimy oddział Samsunga). Obecnie nie poznaliśmy krajowej ceny, ale miejmy nadzieję, że będzie przesadzona. Z kolei, jeśli chodzi o standardowe wartości poszczególnych modeli, to podstawowy Galaxy J6 kosztuje 13990 rupii indyjskich (923 zł), bogatsze z 4 GB RAM 16490 (1087 zł). Galaxy J8, to wydatek 18990 rupii indyjskich (1252 zł).

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono ceny Samsung Galaxy J6 i Galaxy J8

 0