Ujawniono datę premiery Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

Ujawniono datę premiery Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

Cyberpunk 2077 ma otrzymać najlepszą edycję, w której oprócz podstawowej gry znalazłby się także dodatek Phantom Liberty. I chociaż CD Projekt RED nie zapowiedział jeszcze Cyberpunk 2077 Ultimate Edition, to poznaliśmy jego możliwą datę debiutu.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition z datą premiery

Plotki o Cyberpunk 2077 Ultimate Edition krążą po sieci od dawna, ale CD Projekt nadal nie zdradził szczegółów tej edycji, choć oczywistym jest również dla samej firmy, że ich gra tak jak Wiedźmin 3: Dziki Gon powinien otrzymać kompletny pakiet. Jak wynika z wewnętrznej bazy sklepu GameStop, Cyberpunk 2077 Ultimate Edition trafi do sprzedaży 5 grudnia. Oznaczałoby to, że ujawnienie edycji nastąpi w ciągu najbliższych paru tygodni. Co ciekawe wspomniano jedynie o wersjach na konsole PlayStation 5 i Xbox Series X/S. Gra ma jednak trafić również na PC.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition ma zadebiutować 5 grudnia.

Cyberpunk 2077 Ultimate Edition z dodatkiem Phantom Liberty i aktualizacją 2.0 będzie kosztować 59,99 dolarów, co w przeliczeniu daje około 247 złotych. Nie byłaby to wygórowana cena jak za grę z DLC i wszelkimi usprawnieniami, szczególnie gdy produkcje premium kosztują ponad 300 zł w zwykłej wersji. Na razie do tej informacji trzeba podchodzić z dystansem, czekają na oficjalne potwierdzenie. Ultimate Edition stanowi dobre podsumowanie Cyberpunka 2077, który aż tak tragiczny nie jest wbrew niektórym opiniom i teraz po licznym łataniu warto go ograć.

Pod koniec października deweloperzy udostępnili graczom aktualizację 2.02 zawierającą drobne poprawki. Zrównoważono limity czasowe dla zadań samochodowych, wprowadzono poprawki oświetlenia, animacji, scen czy efektów specjalnych, jak również wyeliminowano problem z kolizjami w różnych miejscach, przez które gracze mogli utknąć.

Cyberpunk 2077 otrzymał jakiś czas temu nowy update

Warto pamiętać, że aktualizacją 2.0 Redzi zakończyli rozwój Cyberpunka 2077, a Phantom Liberty to jedyny fabularny dodatek do gry. Oczywiście studio wciąż zapewni patche eliminujące rozmaite błędy, ale nie na taką skalę jak wspomniany update 2.0.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono datę premiery Cyberpunk 2077 Ultimate Edition

 0