Ujawniono gry dostępne w lipcowej ofercie PlayStation Plus

Ujawniono gry dostępne w lipcowej ofercie PlayStation Plus

Sony ujawniło listę gier, które będą dostępne w ramach lipcowej oferty PS Plus. Tym razem japoński producent zaskoczył nas pozytywnie, ponieważ dostajemy trzy wysokobudżetowe tytuły w postaci Rise of the Tomb Raider (20 Year Edition), NBA 2K20 oraz Erica. Oczywiście nie brak opinii, że z okazji 10-lecia istnienia usługi powinniśmy otrzymać coś lepszego, aczkolwiek z drugiej strony abonenci raczej nie powinni narzekać z racji dostania całkiem dobrego zestawu w ramach abonamentu. Wspomniane produkcje zostaną udostępnione 7 lipca, zaś oferta potrwa do 3 sierpnia. Rise of the Tomb Raider to druga odsłona nowej trylogii opowiadającej o losach młodszej i mniej doświadczonej Lary Croft. Kontynuuje ona opowieść rozpoczętą w Tomb Raiderze z 2013 roku i skupia się na zakonie Trójcy oraz poszukiwania zagadki nieśmiertelności w ruinach miasta Kitież. Tym razem z pełnej niebezpieczeństw wyspy trafiamy w mroźne, zaśnieżone rejony Syberii gdzie czeka na nas równie dużo przeszkód.

Abonenci PS Plus w ramach lipcowej oferty dostanie gry Rise of the Tomb Raider (20 Year Edition), NBA 2K20 oraz Erica.

Erica zadebiutowała rok temu wyłącznie na PS4 i w tym przypadku mamy do czynienia z interaktywnym filmem, a nie zwykłą grą, gdzie podejmujemy różne decyzje korzystając jednocześnie z szeregu opcji dialogowych. Gra autorstwa brytyjskiego studia Flavourworks powstała w ramach PlayLink i skupia się na tytułowej bohaterce mającej straszne dzieciństwo, którą dopadają koszmary z przeszłości. Może być ona bowiem kluczem do rozwiązania zagadki morderstwa sprzed lat, lecz odpowiedzenie na pytanie, kto zabił jest utrudnione ze względu na fakt, że z główną postacią kontakt nawiązuje również sam morderca. Erica jest stosunkowo nieliniowa, a podejmowane przez nas decyzje wpływają na dalszą akcję oraz bezpośrednie zakończenie zaserwowanej historii. Warto podkreślić, że tego rodzaju propozycje, w których udział biorą nie wygenerowane komputerowo postaci tylko żywi aktorzy cieszą się niemałą popularnością.

Ostatnia propozycja to NBA 2K20, która jest oceniana różnie. Najważniejszą nowością jest dodanie żeńskich drużyn oraz lig koszykarskich, ale dodatkowo twórcy usprawnili również oprawę graficzną czy sztuczną inteligencję odpowiadającą za kierowanie zawodnikami. Wykupić subskrypcję PS Plus możemy w trzech wariantach: 1 miesiąc kosztuje 37 zł, 3 miesiące 100 zł a 12 miesięcy to koszt rzędu 240 złotych. Według Sony wybierając roczny abonament oszczędzimy 45 procent w porównaniu z płatnością comiesięczną oraz 40 procent w porównaniu z subskrypcją trzymiesięczną.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono gry dostępne w lipcowej ofercie PlayStation Plus

 0