Ujawniono kolejną potencjalną darmową grę w Epic Games Store

Ujawniono kolejną potencjalną darmową grę w Epic Games Store

Epic Games Store rozpoczął miesiąc rozdawania tajemniczych gier, których nazwy będziemy poznawać co tydzień. Od czego są jednak leakerzy, którzy ujawniają takie informacje przed platformą?

Obecnie w Epic Games Store można odebrać za darmo grę Dragon Age Inkwizycja, z kolei w przyszłym tygodniu ma to być Farming Simulator 22. Produkcja byłaby dostępna bezpłatnie od 23 do 30 maja 2024 roku. Na ten tytuł wskazuje leaker billbil-kun, według którego będzie to drugi lub trzeci w kolejce produkt udostępniony bez opłat na popularnej platformie. Jeżeli nie trafi do nas w najbliższy czwartek, to powinien być udostępniony 6 czerwca.

Farming Simulator 2022 ma być kolejną darmową grą dostępną w Epic Games Store.

FM22 nie jest hitem, który przyciągnąłby tłumy graczy, aczkolwiek to dalej udany symulator. Gra stanowi rozwinięcie serii symulatorów rolniczych, Farming Simulator 22 wzbogaca rozgrywkę o wiele nowych elementów. W tej części da radę także stosować nowe techniki rolnicze takie jak mulczowanie i zbieranie kamieni z pola oraz korzystać z ulepszonego trybu budowania, by stawiać szklarnie i ule.

Ponadto dostępny jest nowy kreator postaci, z pomocą którego stworzysz własnego awatara. Całość idzie wzbogacić modyfikacjami przygotowanymi przez społeczność.

Tymczasem jedną z następnych darmówek może być Watch Dogs: Legion, niewykluczone, iż zostanie rozdany jako jedna z ostatnich lub ostatnia propozycja w czerwcu.

Jednocześnie w Epic Games Store trwa Mega wyprzedaż, w ramach której przeceniono m.in. Z ciekawszych propozycji warto wybrać m.in. God of War - 109,50 zł, Alan Wake 2 - 171,99 zł, Dead Island 2 - 126,76 zł, EA Sports FC 24 - 63,98 zł, Mortal Kombat 1 - 157 złotych. Pełna lista gier objętych promocją znajduje się pod tym adresem.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono kolejną potencjalną darmową grę w Epic Games Store

 0