Ujawniono potencjalny rok premiery Death Stranding 2

Ujawniono potencjalny rok premiery Death Stranding 2

Death Stranding 2 powstaje od jakiegoś czasu i nie ma ustalonej daty premiery. Hideo Kojima może odkryć karty 7 grudnia podczas The Game Awards 2023, które będzie ostatnim najlepszym miejscem w tym roku na ujawnienie takiej informacji. Tymczasem już teraz poznaliśmy potencjalny moment wydania kontynuacji gry, której nie do końca rozumiał sam twórca.

Użytkownik forum ResetEra o pseudonimie Red Kong XIX upublicznił zrzut ekranu bliżej nieokreślonego profilu ArtStation profesjonalnego artysty, który pracował nad wieloma grami jako kreator postaci, takimi jak Marvel's Spider-Man 2 i właśnie Death Stranding 2. Z wrzuconej tam informacji wynika, że Death Strandin 2 trafi do sprzedaży w bliżej nieokreślonym 2025 roku. Chociaż profil wygląda na wiarygodny, zawarte w nim dane mogą nie być dokładne, dlatego musimy traktować to okno wydania z przymrużeniem oka, dopóki nie nadejdzie oficjalne potwierdzenie.

Death Stranding 2 ma zadebiutować w 2025 roku.

Wprawdzie minęło już sporo czasu od zapowiedzi kontynuacji produkcji, to na nowe informacje może nie będziemy czekać długo. Idealną okazją na zdradzenie daty debiutu Death Stranding 2 oraz zaprezentowaniu zwiastuna czy nawet fragmentów rozgrywki jest wydarzenie The Game Awards 2023, na którym poznamy najlepsze produkcje kończącego się roku, a także kilka ciekawych prezentacji gier. Event będzie miał miejsce 7 grudnia o godzinie 1:00 czasu polskiego.

Zresztą Hideo Kojima dawał znaki, że pracuje nad nowym zwiastunem Death Stranding 2. Jak na razie tytuł zapowiedziano wyłącznie na konsolę PlayStation 5 i należy założyć, że ominie Xbox Series X/S, ale w przyszłości tak jak pierwsza odsłona trafi na komputery. Gra ponownie opowie historię kuriera Sama Portera, któremu wizerunku użyczył aktor Norman Reedus.

Obserwuj nas w Google News

Tagi

GamingGry

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono potencjalny rok premiery Death Stranding 2

 0