Ujawniono solidny zestaw gier w PS Plus na marzec

Ujawniono solidny zestaw gier w PS Plus na marzec

Poznaliśmy ofertę PS Plus na marzec. Sony postanowiło pozytywnie zaskoczyć graczy, przygotowując niezły zestaw. Do odebrania będą cztery gry: Final Fantasy VII Remake, Marquette, Remnant from the Ashes, Farpoint VR, natomiast ostatni Destruction AllStars to propozycja przedłużona z lutego. Produkcje mają być dostępne od 1 marca do 5 kwietnia. Jeśli chodzi o Final Fantasy VII Remake, to niewątpliwie miły gest bowiem deweloperzy ogłosili Final Fantasy VII Remake Intergrade zmierzającego na PS5. Jak ustalił serwis Polygon aktualne wydanie nie kwalifikuje się do bezpłatnego uaktualnienia na najnowszą konsolę Sony. Final Fantasy VII Remake trafiło na PlayStation 4 w ubiegłym roku i jest to odświeżenie jednej z najlepiej wspominanych przez fanów marki odsłon.

W PS Plus na marzec pojawią się gry Final Fantasy VII Remake, Marquette, Remnant from the Ashes, Farpoint VR oraz Destruction AllStars.

Grę dostosowano do współczesnych standardów, zaś fabułę umieszczono w świecie przemysłowej technologii połączonej z elementami fantastyki Gaia. Kierujemy poczynaniami Clouda Strife byłego żołnierza oraz najemnika reprezentującego ruchu oporu Avalanche walczący z korporacją Shinra. Kolejną pozycją w marcowej ofercie PS Plus jest Remnant from the Ashes od studia Gunfire Games, które ma na swoim koncie m.in. Darksiders. Tym razem postawiono na kooperacyjną strzelankę TPP z elementami RPG przedstawiającą postapokaliptyczną wizję świata opanowanego przez potwory zwane The Root. Do wyboru otrzymujemy trzy klasy bohaterów: Hunter, Scrapper i Ex-Cultist. W trakcie przygody klasycznie rozwijamy wykreowaną postać o nowe umiejętności czy ekwipunek bojowy.

Sony pomyślało też o fanach wirtualnej rzeczywistości. W Farpoint VR jako członek kosmicznej wyprawy rozbijamy się na tajemniczej planecie zamieszkałej przez niebezpieczne formy życia, z którymi musimy stoczyć walkę o przetrwanie. W skrócie to strzelanka pierwszoosobowa w otwartym świecie z rozgrywką VR. Możemy również grać ze znajomym w sieciowym trybie kooperacji. Farpoint jest zoptymalizowany do gry za pomocą PlayStation VR Aim, lecz można w pełni się nim cieszyć grając na kontrolerze bezprzewodowym DualShock 4.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono solidny zestaw gier w PS Plus na marzec

 0