Ujawniono szczegóły trzeciego sezonu Fortnite: Battle Royale

Ujawniono szczegóły trzeciego sezonu Fortnite: Battle Royale

Z racji kończącego się wielkimi krokami sezonu drugiego gry Fortnite: Battle Royale, twórcy poinformowali co nas czeka w najbliższej przyszłości. 

Tradycyjnie wraz ze startem trzeciego sezonu będziemy mogli zakupić karnet bojowy, odblokowujący dodatkowe elementy w trakcie gry. Po jego nabyciu praktycznie od razu otrzymamy dostęp do całego zestawu nagród, w tym ubioru Specjalisty od Zadań. W miarę postępów zainkasujemy większą ilość prezentów. A czym tak naprawdę różni się ten karnet od poprzedniego? Otóż w dalszym sezonie zgarniemy o 30 stopni więcej (łącznie 100). Większa ilość stopni przekłada się na sumę przyznawanych giftów. Choć autorzy dodali większą ilość stopni, to prezenty z karnetu bojowego trzeciego sezonu zdobędziemy w tym samym przedziale czasowym co ostatniego (około 75-150 godzin). Jeśli nie dysponujecie odpowiednim zasobem wolnego, możecie zawsze dokupić kolejne stopnie za 150 V-dolarów (ach to premium...). 

Kolejny sezon w popularnym Fortnite: Battle Royale wystartuje już wkrótce, z licznymi atrakcjami oraz nowym karnetem bojowym

Odświeżenia doczekają się również wyzwania tygodniowe. Każdy z nich będzie się składał z zestawu siedmiu zadań, które zastąpią dzienne karnetu bojowego sezonu 2. Generalnie całość kumuluje się, dzięki czemu idzie je wykonać w dowolnym momencie. Krótko mówiąc - jeśli kupimy wspomnianą przepustkę w środku trwającego sezonu, otrzymamy dostęp do wszystkich wcześniejszych wyzwań tygodniowych. Sezon drugi zakończy się pod koniec bieżącego tygodnia, co oznacza, że następny wystartuje niebawem. Tym razem motywem przewodnim bitew, będzie tematyka średniowieczna, która zastąpi dotychczasową, świąteczną. Tryb Battle Royale do Fortnite zadebiutował w zeszłym roku i do tej pory zdążył przyciągnąć bardzo wielu fanów tego sposobu zabawy. W kluczowym momencie na serwerach przebywało nawet 3,4 miliona ludzi.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ujawniono szczegóły trzeciego sezonu Fortnite: Battle Royale

 0