Ukryty pokój deweloperski w Fallout 76. Wejdź a dostaniesz bana od Bethesdy

Ukryty pokój deweloperski w Fallout 76. Wejdź a dostaniesz bana od Bethesdy

Ostatni patch do Fallout 76 przynosi mnóstwo poprawek i likwiduje ponad 150 różnych błędów, jednak twórcy pominęli jeden ważny szczegół. Patch nie zdołał powstrzymać graczy przed odkryciem ukrytego pokoju deweloperów. Jest to testowy obszar, w którym można znaleźć dosłownie każdy przedmiot występujący w grze, włącznie z tymi jeszcze nie wydanymi. Co jednak dość zaskakujące, w pokoju tym znajduje się żywy NCP o imieniu Wooby. W większości rozbudowanych gier Bethesdy  występują takie ukryte pokoje, w których deweloperzy mogą testować nowości zanim oddadzą je w ręce graczy. W Skyrim i Fallout 4 do tych obszarów można się dostać poprzez komendy wpisywane w konsoli (oczywiście na PC), jednak ponieważ Fallout 76 jest grą online, konsola w tym tytule nie jest dostępna.

Gracze odnaleźli ukryty deweloperski pokój w Fallout 76. Śmiałkowie mogą odkryć nieujawnione dotąd przedmioty oraz dostać w nagrodę... bana od Bethesdy.

Obecność ukrytej komnaty została po raz pierwszy ujawniona tygodnie temu, jednak dopiero w tym tygodniu pokazano jej zawartość. Podobnie jak w poprzednich tytułach Bethesdy, znajduje się tam dosłownie każdy przedmiot występujący w grze. Samotny NCP, który przebywa w pokoju może świadczyć, że niezależne postacie mogły być rozważane do wprowadzenia w Fallout 76. Najbardziej jednak interesujące są przedmioty, których jeszcze nie ma w grze, a które zostaną dodane w późniejszym czasie, jak malowania pancerzy. Deweloperowi jednak mocno nie spodobały się takie działania graczy. W końcu są tam nawet płatne elementy dostępne tylko w preorderach. Studio ogłosiło, że każdy kto wejdzie do tego pokoju zostanie tymczasowo zbanowany, by upewnić się, że nie została naruszona integralność postaci i konta. 

Coraz większej ilości graczy udaje się dostać do tego ukrytego pokoju deweloperskiego, co oznacza dla Bethesdy ogromny problem, grożący zachwianiem całej ekonomii w grze. Nic dziwnego więc, że twórcy straszą zablokowaniem dostępu do gry.  Nie powstrzyma to jednak śmiałków przed próbowaniem, bo aby móc ponownie zagrać w Fallout 76 wystarczy opowiedzieć twórcom w jaki sposób gracz zdołał tego dokonać. Bethesda od dnia premiery ma duże problemy ze swoim tytułem, który cierpi z powodu niezliczonej ilości mniej lub bardziej poważnych błędów oraz wpadek wizerunkowych, jak przesyłanie graczom fatalnej jakości przedmiotów kolekcjonerskich. Teraz do tej listy możemy dodać kolejny taki przypadek.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ukryty pokój deweloperski w Fallout 76. Wejdź a dostaniesz bana od Bethesdy

 0