Ultrapromocja na gamingowe procesory Intel. Zwrot nawet do 846 zł!

Ultrapromocja na gamingowe procesory Intel. Zwrot nawet do 846 zł!

Komu promkę na świetne gamingowe procesory Intela? Jeśli aktualnie zastanawiasz się nad tym, czy czasem nie złożyć nowego zestawu komputerowego do gier, koniecznie zainteresuj się promocją przygotowaną przez Niebieskich. Możesz zyskać nawet 846 zł!

Nowoczesne procesory do gier potrafią - wraz z odpowiednio wydajną kartą graficzną rzecz jasna - wygenerować ogromną liczbę klatek na sekundę, co zresztą wielokrotnie udowadnialiśmy przy pomocy przeprowadzanych testów procesorów. Jak wiadomo, im więcej tym lepiej, a do tego zadania niewątpliwie nadają się procesory Intel Core 12. i 13. generacji. Wiele modeli obu generacji objęto właśnie znakomitą promocją, która potrwa do 20 listopada bieżącego roku (trzeba się zatem śpieszyć), a żeby tego było mało, cashback, czyli zwrot gotówki w trakcie zakupów, jest niemały, bo sięga nawet 846 zł.

 

Aktualnie znajdujemy się w bardzo ciekawej sytuacji rynkowej, ponieważ procesory Intel Core 12. i 13. generacji można połączyć zarówno z platformą DDR5, jak i DDR4. O różnicach między nimi pisaliśmy w artykule DDR4 vs. DDR5, gdzie głównym bohaterem był procesor Intel Core i9-12900K. Zachęcamy do lektury.

Tutaj powiemy tylko, że jeśli posiadasz dość ograniczony budżet, jak najbardziej możesz sięgnąć po dopracowane, atrakcyjnie wycenione i przede wszystkim bardzo wydajne zestawy DDR4. Dla tych, dla których najważniejsza jest wydajność, zarezerwowano najnowszą platformę DDR5.

Jak skorzystać z promocji Intel?

Żeby skorzystać z oferty cashback, należy przede wszystkim spełnić określone warunki. Uczestnik musi być pełnoletni, mieszkać na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej i musi zakupić objęty promocją model w określonym terminie (do 20 listopada 2023 r.).

Sklepów biorących udział w wydarzeniu jest dość sporo, bo na liście znajdziemy x-kom, Komputronik, NTT, Euro RTV AGD, MediaExpert i Sferis, więc można skorzystać z oferty swojego ulubionego e-commerce. Oczywiście zakupu można dokonać za pośrednictwem sieci internet, jak i w sklepie stacjonarnym.

Pamiętaj również, że cashback to zwrot, a nie pomniejszona cena zakupu. Zwrot otrzymasz przelewem bankowym na konto w walucie PLN. Więcej informacji znajdziesz w regulaminie, zachęcamy do przeanalizowania wszystkich warunków.

Jaki procesor Intel do gier?

Akcja Cashback Intel obejmuje w sumie siedem procesorów z trzech segmentów cenowo-wydajnościowych. Do wyboru są: hi-end, półka wysoka i półka średnia. Jeśli szukasz absolutnie topowej wydajności w grach, powinieneś zainteresować się serią Core i9. Nieco mniej wymagający, szukający wysokiej lecz nie topowej wydajności, powinni zwrócić uwagę na procesory Core i7. Do standardowego komputera gamingowego natomiast, który będzie zdolny wygenerować bardzo dużą liczbę klatek na sekundę, świetnie nada się seria Core i5. W przypadku zakupu procesora Intel Core i9-12900KS, zwrot kwoty wynosi aż 846 zł, ale ten różni się w zależności od konkretnego modelu. W regulaminie znajdziesz, jaki Cashback przysługuje danej jednostce. Poniżej znajdziesz te informacje w tabelce.

Procesor                                    Zwrot
Intel Core i9-12900KS 846 zł
Intel Core i9-12900K 423 zł
Intel Core i9-12900KF 423 zł
Intel Core i7-13700K 223 zł
Intel Core i7-13700KF 223 zł
Intel Core i5-12600K 267 zł
Intel Core i5-12600KF 267 zł
Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Ultrapromocja na gamingowe procesory Intel. Zwrot nawet do 846 zł!

 0