Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Poznaliśmy przypuszczalną datę premiery na PC

Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Poznaliśmy przypuszczalną datę premiery na PC

Uncharted: Legacy of Thieves Collection miał zadebiutować na PC (Steam i Epic Games Store) niebawem, ale wiemy, że termin nie zostanie dotrzymany i pytanie kiedy możemy oczekiwać debiutu marki Naughty Dog? Nowy przeciek zdradza potencjalną datę wydania.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection miało zaliczyć wielki debiut na PC na dniach, ale data uległa zmianie na czas nieokreślony i nie wiedzieliśmy kiedy należy oczekiwać udostępnienia kolekcji na Steam oraz Epic Games Store. Teraz poszlakę daje wzmianka dostrzeżona w bazie danych platformy Valve. Wskazuje ona, że gra swą premierę będzie miała 19 października 2022 roku, a więc trochę sobie poczekamy na przygody Nathana Drake'a, ale zapewne Naughty Dog chce możliwie najlepiej przygotować wersję na komputery. Nie jest to oficjalna informacja, dlatego trzeba do niej podchodzić z dystansem i liczyć, że w produkcję zagramy jeszcze w tym roku.

Uncharted: Legacy of Thieves Collection ma zadebiutować na PC 19 października 2022 roku.

Uncharted
 

Uncharted: Legacy of Thieves Collection składa się z czwartej części serii z 2016 roku oraz dodatku fabularnego Uncharted: Zaginione Dziedzictwo z 2017 r. Całość stanowi zwieńczenie przygód poszukiwacza skarbów Nathana Drake'a, który został zmuszony do powrotu z emerytury, by uratować uznanego za zmarłego brata Sama. Panowie wyruszają do Libertalii, pirackiej utopii ukrytej głęboko w lasach Madagaskaru, w poszukiwaniu zaginionego skarbu kapitana Henry’ego Avery’ego.

Udostępnienie Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PC absolutnie nie dziwi, ponieważ Sony otworzyło się na tę platformę sprzętową i powołało nawet specjalny dział firmy skupiony na publikacji gier zarezerwowanych wcześniej na wyłączność konsol PlayStation. 12 sierpnia pojawi się Marvel’s Spider-Man Remastered, czyli tytuł, którego chyba mało kto spodziewał się na komputerach, gdyż deweloperzy deklarowali, iż to pozycja przygotowana z myślą o PlayStation i nie będzie przenoszona na inne urządzenia. Cóż widzimy, że w życiu niczego nie można być pewnym.

Zobacz także:

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Uncharted: Legacy of Thieves Collection. Poznaliśmy przypuszczalną datę premiery na PC

 0