Unreal Gold za darmo z okazji 20 urodzin gry

Unreal Gold za darmo z okazji 20 urodzin gry

Unreal zostało wypuszczone w 1998 roku i było pierwszą grą powstałą na silniku o tej samej nazwie, a teraz z okazji 20 lat obecności na rynku, przez 2 dni możecie zdobyć go całkowicie za darmo.

Tytuł był przełomowy i ciężko wymienić wszystkie cechy, które popchnęły przemysł gier w przyszłość. Stworzona przez Cliffa Bleszinskiego i Jamesa Schmalza strzelanka Unreal obchodzi swoje 20 urodziny. Ciężko wyobrazić sobie, żeby ktoś choć trochę obeznany ze światem gier nie słyszał o tym tytule, jednakże młodsi gracze mogli nie mieć przyjemności bezpośredniego zapoznania się z nim. Teraz jednak nadarzyła się świetna okazja do nadrobienia zaległości, ale dla niektórych do przypomnienia sobie gry, gdyż ten klasyk dostępny jest całkowicie za darmo na platformach Steam oraz GOG. Warto dodać, że tytuł oferowany jest w wersji Gold, a więc prócz podstawowej wersji gry, zwiera również dodatek Return to Na Pali.

Z okazji 20 urodzin Unreal jest dostępny całkowicie za darmo

Stworzona przez studio Epic Games (studio odpowiedzialne również m.in. za Fortnite) rewelacyjna i przełomowa strzelanka oferuje 47 misji, 20 poziomów w trybie wieloosobowym i masę frajdy przy masakrowaniu niekończących się hord przeciwników. I to właśnie ta świetnie zrealizowana rozwałka i rewelacyjny klimat stoją za sukcesem gry. Nie jest to młoda produkcja i nie da się ukryć, że graficznie się mocno zestarzała. Jednakże fani klasyków oraz osoby stawiające zabawę ponad oprawę graficzną, powinny ponownie lub po raz pierwszy sięgnąć po ten tytuł. Grę będzie można za darmo pobierać 24 maja od 19:00 na wspomnianych wcześniej platformach.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Unreal Gold za darmo z okazji 20 urodzin gry

 0