UPDF to świetny zamiennik dla Adobe Acrobat. I ta cena!

UPDF to świetny zamiennik dla Adobe Acrobat. I ta cena!

PDF, czyli Portable Document Format to format pliku, który odgrywa kluczową rolę w naszym codziennym – biznesowym lub prywatnym – życiu. Opracowany już niemal 30 lat temu standard wykorzystywany jest dosłownie wszędzie i choć stworzony został przez jednego z największych gigantów w branży, czyli Adobe Systems, wcale nie oznacza, że jego bezpośrednia aplikacja do odczytywania i edycji takich plików jest najlepsza. Na rynku znaleźć można bowiem ogromnego konkurenta – UPDF.

UPDF to wysokiej klasy oprogramowanie do odczytywania, edycji, konwersji, szyfrowania, podpisywania oraz organizacji plików PDF, czyli tak zwany All-in-One (wszystko w jednym). Mowa tutaj zatem o wszechstronności, której nie powstydzi się nawet lider branżowy. Jest dla niego znakomitym substytutem. W UPDF bez problemu można edytować i dodawać nowy tekst. Można również dostosowywać pliki graficzne. Można dodawać adnotacje, konwertować i wykorzystywać technologię OCR, czyli optycznego rozpoznawania znaków. Jeśli zatem szukasz wszechstronnego oprogramowania, a nie tylko wbudowanego w wiele aplikacji czytnika PDF, skorzystaj z aktualnie trwającej promocji na UPDF Pro i zgarnij aż 56% zniżkę!

 

UPDF

UPDF – co potrafi?

Co dokładnie kryje się pod tymi funkcjami? Cóż, UPDF potrafi odtwarzać pliki PDF, a zatem otwierać dokument, drukować go, wyszukiwać konkretną frazę lub całe zdania oraz wyświetlać jako prezentację. Można dzięki niemu edytować wszystkie zawarte w nim pliki, a zatem zmieniać lub dodawać tekst, grafiki, linki, znaki wodne, a nawet tło, nagłówki i stopkę.

W UPDF możesz również dodawać adnotacje do wcześniej stworzonego tekstu lub zdjęć, by podkreślić ważne dla ciebie informacje bez potrzeby kopiowania całego dokumentu do innego edytora. Możesz zmieniać rodzaj podkreślenia, dodawać kolejne w innym stylu, przypinać notki z najważniejszymi rzeczami czy wpisywać odnośniki do konkretnych fraz i całych zdań.

UPDF

UPDF to także szybka konwersja plików. Z PDF-a możesz wyeksportować wysokiej jakości dokument do programów Word, PowerPoint, Excel czy nawet tworzyć nowe pliki oparte o wcześniej zeskanowane dokumenty przy pomocy technologii optycznego rozpoznawania znaków OCR. Co to oznacza? To, że w każdej chwili możesz przekonwertować odręczne pismo w jednym PDF, a następnie przekonwertować je to zwykłego formatu tekstowego, gotowego do dalszej obróbki w aplikacjach użytkowych.

W każdej chwili możesz również kompresować plik, zmieniać jego wagę, bezpośrednio się nim dzielić za pośrednictwem dedykowanej opcji dzielenia za pomocą e-maila lub po prostu zwykłego linka, organizować cały dokument i redagować poszczególne jego części (na przykład usuwać pojedyncze strony, dzielić je na mniejsze fragmenty, obracać je i zamieniać na inne czy nawet wyciągać z pliku), dodawać podpis oraz oczywiście szyfrować dokument i wprowadzać hasło.

UPDF

UPDF vs. Adobe Acrobat – dlaczego UPDF to najlepszy wybór?

Zapewne zastanawiasz się, który z tych programów jest w ogólnym rozrachunku lepszy. Żeby to stwierdzić, należy przeanalizować wszystkie zmienne, czyli funkcje oraz oczywiście cenę za użytkowanie. Cóż, Adobe się ceni, bo jest to marka z ugruntowaną już pozycją na rynku i dlatego Acrobat nawet w wersji standard to dziś wydatek rzędu 191 euro rocznie, a wersji Pro aż 295 euro rocznie. W tym samym czasie UPDF to aktualnie wydatek zaledwie 29,99 dolarów amerykańskich rocznie, a zatem różnica już na starcie jest wręcz kolosalna.

No dobrze, ale dlaczego Acrobat jest droższy? Czy posiada funkcje, których znaleźć w oprogramowaniu UPDF nie można? Tak, ale zdziwi cię, o jakich tak naprawdę rzeczach tutaj mowa. Poniżej znajdziesz dokładną tabelę ze wszystkimi funkcjami, a zatem bezpośrednie porównanie Acrobat z UPDF.

  Funkcje Adobe Acrobat Standard Adobe Acrobat Pro DC UPDF
  Cena 191 euro rocznie 295 euro rocznie 29,99 USD rocznie lub
49,99 USD dożywotnio
  Sys. Operacyjne Windows Windows, Mac, iOS, Android Windows, Mac, iOS, Android
Otwieranie Otwieranie PDF

Tak

Tak Tak
  Zakładki Tak Tak Tak
  Szukanie w tekście Tak Tak Tak
  Otwórz jako prezentację Nie Nie Tak
Adnotacje Podkreślenia Tak Tak Tak
  Komentarze, notatki Tak Tak Tak
  Podpisy, zmiana markerów Tak Tak Tak
  Organizacja adnotacji Tak Tak Tak
  Kręta linia Nie Nie Tak
  Naklejki Nie Nie Tak
Edycja Dodaj tekst Tak Tak Tak
  Edytuj tekst Tak Tak Tak
  Dodaj, usuń, pobierz
obróć, przytnij, zamień
Tak Tak Tak
  Dodawanie i edycja linków,
znaków wodnych, nagłówków i stopki
Tak Tak Tak
  Przeciągnij i upuść tekst Nie Nie Tak
OCR Skanowanie do wersji tekstowej Nie Tak Tak
Konwersja Konwersja do Word, Excel,
PPT, Text, RTF, HTML, XML,
PNG, JPEG, TIFF
Tak Tak Tak
  Zapisz jako PDF/A Nie Tak Tak
  Konwersja do CSV Nie Nie Tak
  Konwersja do BMP Nie Nie Tak
  Konwersja do GIF Nie Nie Tak
Organizacja Dodaj, zamień, pobierz,
obróć, rozdziel, usuń
Tak Tak Tak
  Przytnij stronę Tak Tak Tak
Bezpieczeństwo
Podziel się
Dodaj hasło Tak Tak Tak
  Redaguj poufne dane Nie Tak Nie
  Wyślij jako e-mail i załącznik Tak Tak Tak
  Wyślij jako link Tak Tak Tak
Tworzenie Utwórz pusty Tak Tak Tak
  Utwórz zapisany Tak Tak Tak
  Utwórz z pliku Nie Tak Nie
Drukowanie Drukuj PDF Tak Tak Tak
Uzupełnij i podpisz Uzupełnianie formularzy Tak Tak w grudniu 2022
  Podpis cyfrowy Tak Tak Tak
  Podpis elektroniczny Tak Tak Tak
Pozostałe Optymalizuj Tak Tak Tak
  Scal pliki do PDF Nie Tak w styczniu 2023

Promocja!

Na oprogramowanie UPDF obowiązuje aktualnie świąteczna promocja. A zatem nie dość, że to rozwiązanie okazało się być znacznie tańsze od Acrobat, to jeszcze zdobyć możesz je w okazjonalnej obniżce wynoszącej aż 56%! Tak, już za 21,99 dolarów amerykańskich rocznie, możesz wykorzystać pełnię możliwości oprogramowania. Co więcej, UPDF możesz zdobyć również jako „kup i używaj”, bez potrzeby opłacania subskrypcji miesięcznej i taki pakiet również przeceniono, bo kosztuje zaledwie 49,99 dolarów amerykańskich.

Używaj UPDF-a na wszystkich wspieranych platformach, uzyskaj dostęp do prezentu i szablonów PDF, kalendarza, puzzli oraz kartek świątecznych. Edytuj, twórz, konwertuj i organizuj dokumenty. Skorzystaj ze wszystkich dobrodziejstw już dziś!

UPDF

UPDF – funkcjonalne oprogramowanie

Jak widać UPDF potrafi dużo, a przy tym kosztuje naprawdę rozsądne pieniądze. Pod względem czystej opłacalności, jest to jeden z najlepszych wyborów aktualnie znajdujących się na rynku. Niezależnie od tego, czy jesteś studentem, czy profesjonalistą wykonującym zawód prawnika, dziennikarza, nauczyciela i tak naprawdę dowolny, gdzie pojawia się choć raz plik PDF, aplikacja UPDF cię nie zawiedzie. Korzystaj z niego na dowolnie wspieranym urządzeniu z system Windows, Mac, iOS oraz Android przy pomocy wyłącznie jednej licencji, a już nigdy nie powrócisz do wcześniejszego rozwiązania!

*Artykuł powstał we współpracy z UPDF.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: UPDF to świetny zamiennik dla Adobe Acrobat. I ta cena!

 0