Uplay+ do zgarnięcia na 7 dni za darmo

Uplay+ do zgarnięcia na 7 dni za darmo

Ubisoft szykuje się na niedzielną prezentację nowych gier i przy okazji stara się usuwać z sieci kolejne wycieki prezentujące rozgrywkę z Assassin’s Creed Valhalla (co wydaje się syzyfową pracą), ale francuska firma postanowiła w międzyczasie zrobić prezent graczom. Mowa tu o uruchomieniu promocji, w ramach której możemy aktywować darmową subskrypcję w pecetowej usłudze Uplay+ na siedem dni. Zyskamy w ten sposób dostęp do największych hitów Ubisoftu, w tym również najnowszych produkcji przedsiębiorstwa, więc warto pokusić się o uruchomienie tego okresu próbnego, tym bardziej, że tydzień darmowego grania pozwoli nam całkiem dobrze zapoznać się z niektórymi produkcjami Ubisoftu (a nawet na ich ukończenie).

Promocja na Uplay+ ma charakter czasowy i by skorzystać z darmowego okresu trzeba uruchomić go do 27 lipca.

Uplay+ do zgarnięcia na 7 dni za darmo

Promocja na Uplay+ ma charakter czasowy i by skorzystać z darmowego okresu trzeba uruchomić go do 27 lipca. Co warto podkreślić, jest ona dostępna nie tylko dla nowych użytkowników, ale i dla osób, które miały już wcześniej aktywowane Uplay+. W jaki sposób skorzystać z promocji? Wystarczy, że wejdziecie pod TEN adres, a następnie klikniecie w przycisk "Try for free" (następnie wystarczy już podążać za instrukcjami na ekranie). Przed uruchomieniem triala możecie jeszcze obejrzeć pełną ofertę klikając w "See all games". W ten sposób zyskamy tygodniowy, darmowy dostęp do przeszło 100 gier z katalogu Ubisoftu, włącznie z DLC i rozszerzeniami.

W ramach Uplay+ będziemy mogli ogrywać zarówno nowsze tytuły francuskiego kiego wydawcy, takie jak Anno 1800, Far Cry New Dawn czy Ghost Recon Breakpoint, ale także mnóstwo klasyków, jak np. Assassin's Creed, Brothers in Arms, Might & Magic czy gry z serii Prince of Persia. To nie jedyna promocja z związana z nadchodzącą prezentacją Ubisoft Forward. Oglądając konferencję Ubisoftu będziemy mogli bowiem odebrać za darmo grę Watch Dogs 2. Przypominamy, że Ubisoft Forward rozpocznie się o godzinie 21:00 i jeśli interesują Was takie tytuły jak Assassin’s Creed Valhalla, Watch Dogs Legion, Hyper Scape i inne gry Ubisoftu, to warto obejrzeć to wydarzenie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Uplay+ do zgarnięcia na 7 dni za darmo

 0