uRage Morph - trasformujące myszki dla graczy

uRage Morph - trasformujące myszki dla graczy

Należąca do firmy Hama marka uRage zaprezentowała dwie nowe myszki dla graczy z serii Morph. Nazwa nie jest tu przypadkowa, ponieważ oba nowe modele pozwalają na pewną personalizację urządzenia, chociaż w różnym zakresie.

Mysz uRage Morph umożliwia zastosowanie pięciu obudów dostosowanych do różnorodnej tematyki gier - do wyboru mamy Zombie, Sci-Fi, Magic, Apocalipse i Bloxx. Tym samym coś dla siebie znajdą fani futurystycznych klimatów, truposzy czy fantasy, a różnorodne podświetlenie LED sprawi, że obudowy nadadzą myszy niezwykle indywidualny wygląd. Morph zapewnia jednak nie tylko wymyślny design, ale także ergonomiczny kształt dostosowany do długich sesji przy komputerze. Z kolei uRage Morphmouse2 evo. zaskoczy graczy rozbudowaną futurystyczną obudową pokrytą antypoślizgową powłoką, dostosowaną do potrzeb wymagających fanów gamingu. Urządzenie to pozwala także na dostosowanie wielkości do dłoni, a to dzięki rozkładanym elementom obudowy.

Nowe myszki uRage stawiają przede wszystkim na personalizację - w jednym modelu poprzez wymienne obudowy w różnym klimacie, a w drugim dostosowanie długości myszki do rozmiaru dłoni

We wnętrzu uRage Morph można znaleźć sensor optyczny Avago o rozdzielczości 2400 DPI, a dla zachowania dłuższej żywotności producent wbudował zintegrowane przełączniki Omron. Morph posiada teflonowe ślizgacze do płynnej pracy, a na pokładzie znajdziemy pięć łatwo dostępnych programowalnych przycisków oraz możliwość ustawienia DPI na poziomach: 600, 1200, 1800 oraz 2400. uRage Morph to mysz przewodowa, która działa z częstotliwością 1000 Hz. W przypadku uRage Morphmouse2 evo. mamy do czynienia ze zintegrowanym sensorem optycznym o rozdzielczości 7000 DPI. Wartość DPI można dowolnie ustawić dzięki dedykowanemu oprogramowaniu, przy wsparciu odpowiednich przycisków. Przewód USB z oplotem zapobiegającym uszkodzeniom pozwala myszy na działanie w częstotliwości 1000 Hz. Miłym akcentem estetycznym, który przydaje się bardzo podczas nocnych sesji z ulubionymi grami, jest podświetlenie diodami LED. Cena modelu Morph to 69 zł, natomiast Morphmouse2 evo. to wydatek rzędu 229 zł. Myszy powinny być już dostępne w sprzedaży.

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: uRage Morph - trasformujące myszki dla graczy

 0