Urodzinowe okazje w x-komie. Skorzystaj z rabatów

Urodzinowe okazje w x-komie. Skorzystaj z rabatów

W tym tygodniu szczególnie ucieszą się poszukiwacze nowych smartfonów oraz stacjonarek. W x-komie trwa właśnie urodzinowa wyprzedaż, a więc okazja do zakupu słuchawki z rabatem. I nie tylko słuchawki, akcesoria GSM też tam są. Towarzyszą im desktopy. Sklep ma też w zanadrzu inne promocje i konkursy. Sprawdź!

Urodzinowe okazje w x-komie. Skorzystaj z rabatów

Wielka urodzinowa wyprzedaż

Nie ma znaczenia, czy celujesz w któreś z tańszych urządzeń, czy we flagowca wypakowanego najnowszymi opcjami foto i wideo. W tej promocji znajdziesz sprzęt na każdą kieszeń, wszystkie w obniżonych cenach. Co więcej, zyskujesz możliwość dokupienia etui i pamięci flash. One też są w okazyjnych cenach.

Oto część propozycji:

Zobacz pełna ofertę urodzinowej wyprzedaży.

Więcej urodzinowych atrakcji

Kto nie skorzystał jeszcze z urodzinowych atrakcji x-komu, ten ma ostatnią szansę. Jedna z najdłuższych osiemnastek w historii dobiega powoli do końca, lecz nadal możesz brać udział w konkursach, zdobywać punkty w quizie, kupować w obniżonych cenach. Aktywne są także licytacje, gdzie czekają atrakcyjne nagrody.

Chcesz wiedzieć więcej?

Sprawdź ofertę na 18 lat x-komu.

Podziel się opinią i zyskaj

Opinie na temat produktów są bezcenne. Warto zostawiać je pod kupionym sprzętem, by ułatwić innym podjęcie wyboru. Dobrego wyboru. Każdy z nas kieruje się przecież takimi opiniami, czyż nie? Sklep x-kom w szczególny sposób zachęca do zostawiania ocen przy okazji zakupów w sklepie, nagradzając za podzielenie się zdaniem na temat zakupu.

Jak to działa?

To proste, odwiedzasz stronę promocji, kupujesz jedno (lub więcej) z wymienionych tam urządzeń, później wystawiasz opinię na karcie produktowej i gotowe. Po 14 dniach otrzymujesz bon na kolejne zakupy w x-komie.

Wystaw opinię, skorzystaj z okazji.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Urodzinowe okazje w x-komie. Skorzystaj z rabatów

 0