Urywki z nowej mapy do PUBG na materiale wideo

Urywki z nowej mapy do PUBG na materiale wideo

Bluehole w najnowszym klipie nie tylko podziękowało fanom za wspólnie spędzony rok w Playerunknown's Battleground, ale też pochwaliło się najbliższymi planami rozwoju swego produktu.

By dorównać największemu konkurentowi, jakim bez wątpienia jest Fortnite, twórcy PUBG muszą okresowo wypuszczać kolejne nowości. Obecnie na dedykowanych serwerach sprawdzany jest tryb dla ośmiu osób, natomiast przygotowywana jest także zupełnie nowa mapa do gry. Dotychczas poza przeciekami nie wiedzieliśmy o niej nic konkretnego, jednak teraz studio przygotowało świeży filmik gdzie, widzimy urywki z tajemniczej miejscówki. Tereny, które dane nam będzie, odwiedzić są pokryte nie tylko gęstą roślinnością, lecz również sporą ilością budynków charakterystycznych dla Azji Południowej. Nie zabraknie także obiektów typowo gospodarczych np. stodoły widocznej na jednym z obrazków. Jak zaznaczyli twórcy miejscówka, pojawi się na serwerach testowych w przyszłym miesiącu, a więc bardzo szybko.

Nowa mapa w PUBG ma być znacznie mniejsza od pozostałych, zmuszając rywali do szybszej i bardziej bezpośredniej walki

Dodatkowo potwierdziły się wcześniejsze rewelacje dotyczące zbliżonych wymiarów mapy. Będzie ona miała rozmiary 4x4 km, co daje znacznie mniejszy wynik niż w przypadku obecnych lokacji, ale za to zmusi rywali do szybszej i bardziej wymagającej potyczki zaś kilkuminutowe siedzenie w budynkach nie będzie nazbyt rozsądnym rozwiązaniem. Co ciekawe jeszcze w bieżącym roku zadebiutuje tym razem standardowa mapa o wymiarach 8x8 km (niestety jej detale pozostają dobrze skrywaną tajemnicą). Deweloperzy zamierzają także w przyszłości znacznie zwiększyć realizm ich gry oraz zaimplementować tryby czysto esportowe. Sam materiał wideo powstał z okazji wejścia Playerunknown's Battlegrounds do Early Access rok temu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Urywki z nowej mapy do PUBG na materiale wideo

 0