Usługa Origin Access dostępna za darmo przez tydzień

Usługa Origin Access dostępna za darmo przez tydzień

Origin Access to usługa przeznaczona dla posiadaczy komputerów, w ramach której po opłaceniu miesięcznego lub rocznego abonamentu otrzymujemy dostęp do dość sporej biblioteki gier. Koszt tej subskrypcji wynosi 14,99 złotych (za miesiąc) lub 79,99 złotych (za rok). Jeśli jednak nie chcecie wydawać wspomnianych pieniędzy albo rozważacie taką opcję możecie teraz skorzystać z tygodniowego w pełni darmowego okresu próbnego, jaki przygotowało Electronic Arts. Dokładnie od 25 do 31 października logując się do Origina, a następnie wchodząc do zakładki z Origin Access uzyskacie nieskrępowany dostęp do katalogu z takimi grami jak: Battlefiel 1, Mass Effect: Andromeda, Star Wars Battlefront czy Mad Max. Oczywiście lista produkcji jest znacznie większa i obecnie wynosi około 150 pozycji.

Electronic Arts udostępnia swoją abonamentową usługę Origin Access do bezpłatnego przetestowania. Okres próbny potrwa od 25 do 31 października.

Usługa Origin Access dostępna za darmo przez tydzień

Origin Access umożliwia zagranie nie tylko w nieco starsze produkcje, lecz także najnowsze, które dopiero ukazały się na rynku. Takim przykładem jest, chociażby FIFA 19. W tym przypadku ograniczeniem jest czas, jaki spędzimy w danej grze i wynosi on 10 godzin. Później należy zakupić nielimitowaną wersję albo skorzystać z lepszej opcji abonamentu czyli Origin Premier. Przytoczona usługa jest droższa od Origin Access, a ceny wynoszą 59,90 zł (za miesiąc) lub 419,90 (za rok). Kupując dostęp do Origin Premier możemy bez jakiegokolwiek ograniczenia odpalić tytuły premierowe np. Battlefield V czy wspomnianą FIFE 19. Niestety nie mamy informacji jakoby EA udostępniło najwyższy wariant abonamentowy do darmowych testów (raczej jest to mało prawdopodobne).

Przy okazji warto wspomnieć, że Elektronicy dodali do swojej biblioteki Origin Access 8 nowych gier i są to: Tropico 5, Sudden Strike 4, Project Highrise, Deponia, Opus Magnum, Cosmic Star Heroine, Slime-san oraz Tharsis. Pomimo iż lista nie wydaje się jakoś szczególnie zachęcająca to Tropico 5 jest dla fanów popularnej serii pozycją wręcz obowiązkową. Należy pochwalić Electronic Arts za możliwość nieodpłatnego przetestowania wielu interesujących produkcji przez okres siedmiu dni. Pamiętajmy jednak, że nie jest to zupełnie bezinteresowny gest, ponieważ ma za zadanie przekonać społeczność do gier oferowanych w ramach stałej, płatnej usługi. Na taki model biznesowy decyduje się coraz więcej firm pokroju Microsoftu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Usługa Origin Access dostępna za darmo przez tydzień

 0