Uzbrój się w najnowszą ekskluzywną kolekcję - Razer i Mobile Suit Gundam Collection

Uzbrój się w najnowszą ekskluzywną kolekcję - Razer i Mobile Suit Gundam Collection

Razer nawiązał współpracę z Mobile Suit Gundam, w ramach której powstał specjalnie przygotowany fotel dla graczy, bluza czy koszulka.

Razer Iskur X - Mobile Suit Gundam Edition łączy estetykę z ergonomiczną konstrukcją. Możemy grać tak jak Amuro Ray sterujący swoim RX-78-2 Gundam. Z kolei koszulki Razer RX-78-2 Gundam i Razer MS-06 Zaku II zostały zaprojektowane, aby pokazać dążenia Federacji Ziemi do pokoju oraz walkę Księstwa Zeonu o niepodległość. Jest także fotel Razer inspirowany Mobile Suit Gundam Edition.

Razer zaprezentował koszulkę, bluzę i fotel gamingowy Mobile Suit Gundam Edition.

Uzbrój się w najnowszą ekskluzywną kolekcję - Razer i Mobile Suit Gundam Collection

Mobile Suit Gundam i Razer łączą siły, aby świętować dziedzictwo anime za pomocą limitowanej edycji krzesła gamingowego i odzieży, kontynuując tradycję Razer w unikalnych współpracach z markami takimi jak PUBG, Hello Kitty i Pokémon. Ta partnerska współpraca łączy nowoczesną technologię i stylową estetykę, tworząc ostateczne doświadczenie gamingowe.

Jest to dość nietypowa współpraca producenta sprzętu gamingowego, który tym razem zamiast nowej myszki, klawiatury czy słuchawek zaprezentował ubiór dla graczy i to zainteresowanych konkretnym gatunkiem.

Warto przypomnieć, że jakiś czas temu Razer zaprezentował podkładkę pod myszkę wykonaną z hartowanego szkła za przeszło 550 złotych. Jak widać Razer to jeden z tych producentów, którzy lubią zaskakiwać pomysłami.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Uzbrój się w najnowszą ekskluzywną kolekcję - Razer i Mobile Suit Gundam Collection

 0