Uzbrój się w nowe akcesoria gamingowe z MSI

Uzbrój się w nowe akcesoria gamingowe z MSI

MSI prezentuje nowe akcesoria gamingowe dla graczy. Główną nowością są nauszne słuchawki IMMERSE GH61, z kolei cały zestaw uzupełniają HS01 COMBO - uniwersalny stojak na słuchawki, który wyposażono w ładowarkę indukcyjną oraz mysz GM20 i klawiatura gamingowa GK20. IMMERSE GH61 mają miękkie poduszki, dobrze przylegające do uszu i zapewniające odpowiednią izolację, natomiast w lewej muszli schowano wysuwany mikrofon. Headset wyposażono w system wirtualnego dźwięku przestrzennego 7.1 Surround Sound oraz w wbudowaną kartę dźwiękową. Za jakość dźwięku odpowiadają 40-milimetrowe przetworniki dostrojone przez firmę ONKYO. Doznania dźwiękowe można rozszerzyć za pomocą specjalnego oprogramowania Nahimic.

MSI prezentuje nowe akcesoria gamingowe dla graczy. Główną nowością są nauszne słuchawki IMMERSE GH61, z kolei cały zestaw uzupełniają HS01 COMBO - uniwersalny stojak na słuchawki, który wyposażono w ładowarkę indukcyjną oraz mysz GM20 i klawiatura gamingowa GK20.

Uzbrój się w nowe akcesoria gamingowe z MSI

fot. CLUTCH GM20 ELITE

Uzbrój się w nowe akcesoria gamingowe z MSI

fot. VIGOR GK20

W zestawie do IMMERSE GH61 gracze otrzymują duże etui – w głównej komorze słuchawki są świetnie zabezpieczone dużą ilością panki, dzięki czemu nie ulegną uszkodzeniu w transporcie. Do słuchawek dostępny jest również MSI Immerse HS01 COMBO – czyli uniwersalny stojak na z wbudowaną ładowarką indukcyjną. Jest on wyposażony antypoślizgową oraz stabilną stopkę. MSI Immerse HS01 COMBO ładować kompatybilne urządzenia, takie jak słuchawki IMMERSE GH61 z mocą nawet 15 W. Wśród nowych akcesoriów dla graczy znalazły się również klawiatura membranowa VIGOR GK20 US oraz mysz gamingowa CLUNTCH GM20 ELITE. VIGOR GK20 US to odporna na zachlapania klawiatura, wyposażona w wielokolorowe podświetlenie klawiszy. Model ten ma funkcję Anti-Ghosting.

Uzbrój się w nowe akcesoria gamingowe z MSI

fot. IMMERSE HS01 COMBO

Oznacza to, że VIGOR GK20 US rozpoznaje do 12 wciśniętych na raz klawiszy, zapobiegając powstawaniu konfliktów sprzętowych podczas grania. Natomiast CLUNTCH GM20 ELITE to precyzyjna mysz gamingowa, korzystająca z optycznego czujnika PixArt PAW-3309, który zapewnia precyzję oraz dokładność. Za odpowiednie wyważenie odpowiada system regulowania ciężaru, składający się z trzech małych ciężarków, co dodatkowo wpływa na pozytywne odczucia podczas grania. Zarówno CLUNTCH GM20 ELITE, jak i VIGOR GK20 US stworzono z najlepszych dostępnych na rynku podzespołów oraz wytrzymałych materiałów, dzięki czemu oba urządzenia gwarantują niezawodność i niezbędną precyzję podczas rozgrywki.

Sugerowane ceny detaliczne:

  • MSI IMMERSE GH6 – 429 PLN
  • MSI IMMERSE HS01 COMBO – 239 PLN
  • MSI CLUNTCH GM20 ELITE – 169 PLN
  • MSI VIGOR GK20 US – 149 PLN

Pokaż / Dodaj komentarze do: Uzbrój się w nowe akcesoria gamingowe z MSI

 0