Valorant - oficjalna premiera shootera Riot Games już 2 czerwca

Valorant - oficjalna premiera shootera Riot Games już 2 czerwca

Riot Games ogłosiło, że ich mocno wyczekiwana darmowa strzelanka taktyczna z unikalnymi postaciami, Valorant, zadebiutuje już 2 czerwca 2020 r. w większości regionów na świecie. Wcześniej, czyli 28 maja, zakończy się bardzo popularna zamknięta beta, by zespół Riot Games odpowiedzialny za Valorant mógł przygotować się na globalną premierę, zresetować konta graczy i zaktualizować grę. By zachować równe szanse, każdy gracz rozpocznie rozgrywkę z zerowym dorobkiem, jednak fani, którzy dokonali zakupów w grze podczas bety, mogą liczyć na specjalne rabaty w pełnej wersji.

Riot Games ogłosiło, że ich mocno wyczekiwana darmowa strzelanka taktyczna z unikalnymi postaciami, Valorant, zadebiutuje już 2 czerwca 2020 r. w większości regionów na świecie.

„Naszym celem było jak najszybsze udostępnienie Valorant w jak największej liczbie regionów, dlatego jesteśmy podekscytowani, że nastąpi to już 2 czerwca” — stwierdziła Anna Donlon, producentka wykonawcza Valorant w Riot Games. „Nasz zespół jest gotowy, by wspierać społeczność Valorant przez całe dekady. To zaledwie początek naszej wspólnej podróży”. Jako potwierdzenie tych słów zespół Valorant obiecał udostępnienie nowej zawartości w postaci trybu gry, nowego agenta, a także mapy niedługo po premierze. Wsparcie oznacza również realizację krótkoterminowych planów, czyli uruchomienie nowych serwerów, które poprawią jakość rozgrywki szybko rosnącej bazy graczy. Nowe serwery zostaną uruchomione między innymi w Atlancie, Dallas, Londynie, Madrycie oraz w Warszawie.

Valorant to oparta na różnorodnych postaciach taktyczna strzelanka 5 na 5, przeznaczona na PC i tworzona przez Riot Games. Jest to naprawdę dynamiczna strzelanka sieciowa z różnorodnym arsenałem, agentami o unikatowych umiejętnościach oraz z mapami stworzonymi z myślą o rywalizacji i zapewniającymi tysiące godzin rozgrywki. Tytuł ten ma rywalizować z takimi grami jak Overwatch czy Crucible od Amazonu, który wczoraj zadebiutował na rynku. Podejmie zapewne także wyzwanie z takimi tuzami jak Fortnite czy Call of Duty: Warzone. Valorant jest grą darmową i zoptymalizowaną w taki sposób, by była grywalna nawet na słabszym sprzęcie PC, dzięki czemu mnóstwo graczy będzie mogło ze sobą rywalizować. Gracze preferujący sieciową rywalizację są w ostatnim czasie mocno rozpieszczani, pytanie tylko, czy znajdą tyle czasu, by podzielić uwagę pomiędzy wszystkie te produkcje.  

Pokaż / Dodaj komentarze do: Valorant - oficjalna premiera shootera Riot Games już 2 czerwca

 0