Valve będzie rozdawać Steam Deck podczas The Game Awards

Valve będzie rozdawać Steam Deck podczas The Game Awards

Valve zapowiedziało losowanie dla graczy oglądających The Game Awards 2022, które odbędzie się 9 grudnia. Platforma zamierza rozdawać urządzenia Steam Deck.

Oglądając The Game Awards 2022 mamy szansę zgarnąć konsolę Steam Deck. Jak poinformowało Valve, co minutę rozdawany będzie model z 512 GB pamięcią i żeby wziąć udział w losowaniu należy zarejestrować się na tej stronie. Aby zakwalifikować się do losowania musimy oglądać transmisję z gali The Game Awards. Zaraz po rozpoczęciu relacji z wydarzenia raz na 60 sekund ukaże się losowy pseudonim z puli zarejestrowanych osób, który dostanie Steam Deck. Relacja zostanie przeprowadzona w serwisie Stream.tv, natomiast każdy wygrany będzie oznaczony na czacie.

Valve podczas The Game Awards 2022 będzie rozdawać co minutę urządzenia Steam Deck.

Udział w losowaniu wezmą wyłącznie użytkownicy przebywający w krajach członkowskich Unii Europejskiej, Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii oraz Kanadzie. Warunkami są także zakup w sklepie Valve dokonany między 14 listopada 2021 a 14 listopada 2022 w celu zweryfikowania naszego kraju i posiadanie konta w dobrym stanie, bez żadnych ograniczeń. Jeśli więc mamy zbanowany profil, wówczas nie kwalifikujemy się do udziału w konkursie. Dodatkowo każdy, kto się zarejestruje otrzyma ekskluzywną animowaną naklejkę cyfrową Steam Pal.

Jest to z pewnością idealna okazja dla ludzi, którzy chcą kupić Steam Deck, ale mają z tym problem. Sprzęt pozostaje dostępny w trzech wersjach: 64 GB za 1899 zł, 256 za 2499 zł i 512 GB za 3099 złotych. Podstawowy model zawiera nośnik danych eMMC, z kolei lepsze wydania wyposażono w dysk NVMe SSD. Urządzenie ma procesor 4-rdzeniowy i 8-wątkowy w architekturze Zen 2 o częstotliwości 2,4-3,5 GHz (do 448 gigaflopów FP32), GPU: 8 jednostek obliczeniowych w architekturze RDNA 2 o częstotliwości 1-1,6 GHz (do 1,6 teraflopa FP32) oraz 16 GB zintegrowanej pamięci RAM typu LPDDR5 (cztery kanały 32-bitowe, 5500 MT/s).

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Valve będzie rozdawać Steam Deck podczas The Game Awards

 0