Valve udostępnia za darmo wszystkie gry z serii Half-Life

Valve udostępnia za darmo wszystkie gry z serii Half-Life

Valve wkrótce wypuści na rynek pierwszą grę z uniwersum Half-Life od 2007 roku, kiedy to zadebiutował Half-Life 2: Episode Two. Mowa oczywiście o Half-Life: Alyx, które zapowiada się na jeden z najlepszych tytułów dedykowanych goglom wirtualnej rzeczywistości, choć nie da się ukryć, że wiele osób poczuło się rozczarowanych w trakcie prezentacji tej produkcji, właśnie za sprawą udostępnienia jej jedynie dla VR i braku pełnoprawnej kontynuacji serii, która obiecywana była przez tyle lat. Niemniej jednak, zbliżający się debiut Half-Life: Alyx jest świetną okazją, by nadrobić zaległości lub przypomnieć sobie klasyczne produkcje Half-Life, a Valve, by uczcić premierę tego tytułu, udostępniło wszystkie gry z serii całkowicie za darmo i to na dłuższy czas.

Valve świętując nadchodzącą premierę Half-Life: Alyx, udostępniło wszystkie gry z serii całkowicie za darmo i to na dwa miesiące.

Wszystkie dotychczasowe gry z serii Half-Life można ogrywać całkowicie za darmo na platformie Steam przez najbliższe dwa miesiące, czyli do premiery Half-Life: Alyx, która planowana jest na marzec. Co warto podkreślić, w ramach akcji udostępnione zostały nie tylko główne odsłony, w której główną rolę ogrywał Gordon Freeman, ale także pomniejsze produkcje, takie jak Blue Shift i Opposing Force. Poniżej znajduje się pełna lista gier wraz z linkami prowadzącymi do Steam, gdzie możecie pobrać je za darmo:  

Przypominamy, że akcja Half-Life: Alyx rozgrywać będzie się przed wydarzeniami z Half-Life 2 i dodatkowych epizodów, ale w grze znajdziemy dobrze znane postaci i elementy historii. Gra koncentrować będzie się na postaci Alyx Vance i jej ojcu (Eli), którzy walczą z Combine, czyli obcą rasą okupującą ziemię. Poprzednie odsłony serii nie wyjaśniały zbyt dobrze jak obcy zniewolili ludzkość po wydarzeniach z pierwszej części, więc Valve może wypełnić tę lukę fabularną. Twórcy opublikowali zwiastun zapowiadający grę i trzeba przyznać, że ta prezentuje się świetnie, zachwycając szczegółami oraz możliwością interakcji praktycznie z każdym przedmiotem w VR. Trailer kończy się bardzo krótkim ujęciem na słynnego G-mana, a zespół odpowiedzialny za Half-Life: Alyx uważa, że aby w pełni cieszyć się nową odsłoną, należy zapoznać się z poprzednimi epizodami, w szczególności Half-Life 2.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Valve udostępnia za darmo wszystkie gry z serii Half-Life

 0