Valve updatuje… Team Fortress 2? 10-letni klasyk dostaje sporą aktualizację

Valve updatuje… Team Fortress 2? 10-letni klasyk dostaje sporą aktualizację

Kto jeszcze pamięta Team Fortress 2? Na pewno wielu z was, sporo osób jednak dalej w niego gra. Valve również przypomniało sobie o tej 10-letniej produkcji i funduje nam sporą aktualizację.

Team Fortress 2 swoją premierę miało 10 października 2007 roku, co za tym idzie, już niedługo będziemy obchodzić jej dziesiąte urodziny. Gra, mimo że stara to wciąż grywalna. Mimo to nikt nie przypuszczał, że jej producent – Valve zamierza wprowadzić do niej aktualizację. Dodatkowo sam update jest bardzo obszerny i wprowadza sporo zmian w balansie rozgrywki. Patch skupia się głównie na zmianach w broni dostępnej dla poszczególnych postaci. Aż 7 klas postaci zostało „ruszonych” wraz z ich arsenałem. Jedynie Demoman oraz Pyro pozostali nietknięci. Wszystkich bohaterów dotknęła natomiast zmiana w pukawce dostępnej dla każdej klasy – Panic Attack. Valve zauważyło, że broń ta była najrzadziej używanym przedmiotem w grze, dlatego postanowili ją lekko wzmocnić oraz ożywić.

Valve przypomina sobie o starych produkcjach? Nie, to nie zapowiedź Half-Life 3, to jedynie update dla Team Fortress 2.

Najwięcej zmian przejdzie Scout, który otrzymał modyfikacje niemalże w każdej używanej przez niego broni. Nie oznacza to, że inne klasy pozostaną takie same. Styl gry każdą z postaci znacząco się zmieni – szczegółowy opis tego, co wniesie nam patch, znajdziecie na oficjalnej stronie Team Fortress. Na razie nie wiemy jeszcze, kiedy omawiana aktualizacja zawita do gry, obecnie została jedynie zapowiedziana. Nie wiemy również, czy wszystkie podane zmiany zostaną wdrożone, są to póki co propozycje. Warto dodać, że aktualizacja dotrze jedynie do wersji na PC. Odsłony na konsole PS3 oraz Xbox 360 dalej pozostaną w nienaruszonej wręcz ‘prehistorycznej’ wersji. Ciekawe, że Valve wciąż myśli o tak wiekowych produkcjach. Może w końcu przypomni sobie również o obiecanym Half-Life 3?

Pokaż / Dodaj komentarze do: Valve updatuje… Team Fortress 2? 10-letni klasyk dostaje sporą aktualizację

 0