Vampyr na premierowym zwiastunie

Vampyr na premierowym zwiastunie

W związku ze zbliżającym się wielkimi krokami debiutem najnowszego projektu studia DONTNOD Entertainment postanowili oni wypuścić najnowszy zwiastun.

Do premiery wyczekiwanego przez wielu graczy Vampyra pozostało dosłownie kilka dni. Tytuł pojawi się na sklepowych półkach już 5 czerwca. Tymczasem twórcy postanowili podgrzać atmosferę wypuszczając iście krwisty trailer. Oczywiście nie mogło na nim zabraknąć sporej dawki przemocy, a także kąsania w szyję. Ostatni element nie powinien stanowić szczególnego zaskoczenia, ponieważ historia przedstawia losy niejakiego doktora Jonathana E. Reida pragnącego pomagać ludziom, ale dość nieoczekiwanie odzywa się w nim druga natura wampira, z którą musi się skutecznie uporać. Akcję produkcji umieszczono w okresie, gdy w Europie szalała epidemia hiszpanki, zaś my lądujemy na brudnych ulicach ówczesnego Londynu.

Premiera oczekiwanej gry Vampyr nastąpi dokładnie 5 czerwca

Tak jak wspominaliśmy w grze nie zabraknie dość sporej dawki brutalności. Dodatkowo rozgrywka czerpie garściami z gatunku RPG. Nie będzie więc typową przygodówką jak ostatni projekt autorów, czyli Life is Strange. Jak ujawniono stosunkowo niedawno dla użytkowników przewidziano maksymalnie trzy sloty na każdy profil, co oznacza, iż nie będziemy mogli wczytać bądź zapisać save'a w dowolnym momencie, by przykładowo naprawić złą decyzję podjętą w trakcie przechodzenia tytułu. Tym samym musimy zastanowić się tysiąc razy nad ewentualnym morderstwem człowieka, który teoretycznie odegra kluczową rolę dla rozwoju miasta lub nas samych. Przy okazji warto jeszcze wspomnieć, że deweloperzy zrezygnowali z kontrowersyjnego zabezpieczenia antypirackiego Denuvo. Niestety nie wiemy, czy zdecydują się na inną opcję, a może skorzystają z domyślnych rozwiązań Steama.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Vampyr na premierowym zwiastunie

 0