Vertiv wprowadza do oferty system UPS średniej mocy nowej generacji do zastosowań krytycznych

Vertiv wprowadza do oferty system UPS średniej mocy nowej generacji do zastosowań krytycznych

Vertiv zaprezentował trójfazowy monolityczny zasilacz UPS Liebert EXM2, zapewniający sprawność podwójnej konwersji na poziomie 97%, która dodatkowo wzrasta do 98,8% w dynamicznym trybie online. Dzięki mocy zasilania w zakresie od 100 do 250 kVA oraz kompaktowej i elastycznej budowie, system ten może być wykorzystywany w różnego rodzaju przedsiębiorstwach, takich jak metro i koleje, w placówkach ochrony zdrowia, przemyśle lekkim, biurach oraz średniej wielkości centrach danych. Urządzenie to jest obecnie dostępne w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce (region EMEA), a także w wybranych krajach Azji i Pacyfiku oraz w Indiach. W zasilaczu Liebert EXM2 zaimplementowano rozwiązania techniczne zwiększające jego wydajność, takie jak inteligentne równoległe połączenia oraz trzy bazujące na uczeniu maszynowym tryby pracy, dzięki którym obniżone zostały koszty operacyjne i ograniczone do minimum straty energii.

Vertiv zaprezentował trójfazowy monolityczny zasilacz UPS Liebert EXM2, zapewniający sprawność podwójnej konwersji na poziomie 97%, która dodatkowo wzrasta do 98,8% w dynamicznym trybie online.

Vertiv wprowadza do oferty system UPS średniej mocy nowej generacji do zastosowań krytycznych

Opracowany i zweryfikowany przez firmę Vertiv dynamiczny tryb pracy on-line zapewnia wydajność zasilacza sięgającą 98,8%, jednocześnie gwarantując bardzo szybkie przełączanie na tryb zasilania awaryjnego. Sprzęt jest kompatybilny z akumulatorami litowo-jonowymi i może pracować w środowisku o wysokiej temperaturze (do 50°C), co minimalizuje potrzeby w zakresie chłodzenia, jak również redukuje ogólne zużycie energii. Liebert EXM2 posiada funkcje monitorowania, diagnostyki i zarządzania poprzez łatwy w obsłudze 9-calowy panel dotykowy, który umożliwia uruchomienie wielu opcji zabezpieczeń. Inteligentne mechanizmy sterowania i komunikacji są kompatybilne z usługą Vertiv LIFE oraz oprogramowaniem do monitorowania Liebert Nform, SiteScan i Trellis, a także oferowanymi przez inne firmy systemami zarządzania bateriami (BMS) i rozwiązaniami do zarządzania infrastrukturą centrów danych DCIM).

Zasilacze Liebert EXM2 zastąpią modele Liebert EXM oraz Liebert NXC. "Liebert EXM2 wyewoluował z oferowanej przez nas serii systemów UPS, ale zapewnia jeszcze wyższy poziom oszczędności energii i wyposażony jest w najnowsze rozwiązania techniczne - mówi Kyle Keeper, wiceprezes ds. oferty rozwiązań zasilania przemiennego w firmie Vertiv. Więcej informacji o wysoce skalowalnych rozwiązaniach Vertiv można znaleźć na stronie producenta.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Vertiv wprowadza do oferty system UPS średniej mocy nowej generacji do zastosowań krytycznych

 0