VIPER GAMING by PATRIOT prezentuje nowe, szybsze moduły pamięci VIPER 4 BLACKOUT 

VIPER GAMING by PATRIOT prezentuje nowe, szybsze moduły pamięci VIPER 4 BLACKOUT 

Szybkie 16 GB (2x8 GB) zestawy dostępne w wersjach 4133 MHz, 4266 MHz i 4400 MHz, by spełnić wymagania entuzjastów. VIPER GAMING by PATRIOT™, marka firmy Patriot, globalnego lidera w zakresie wydajnych pamięci, dysków SSD i nośników danych flash, przedstawia nowe 16 GB moduły pamięci RAM dostępne w prędkościach od 4133 MHz do 4400 MHz. VIPER 4 BLACKOUT zaprojektowano w celu maksymalizacji potencjału komputerów użytkowników, zarówno hardcorowych graczy, jak i tych zajmujących się przetwarzaniem wideo.

VIPER GAMING by PATRIOT rozszerza swoją ofertę o szybszy moduły RAM z serii VIPER 4 BLACKOUT.

VIPER GAMING by PATRIOT prezentuje nowe, szybsze moduły pamięci VIPER 4 BLACKOUT 

Pamięci VIPER 4 BLACKOUT cieszą się powszechnym uznaniem wśród entuzjastów, gdyż pozwalają wycisnąć z budowanych zestawów wszystkie soki, zarówno jeśli chodzi o wydajność, jak i stylowy wygląd - wystarczy spojrzeć na ten przyciągający wzrok radiator. Te wysokowydajne 16 GB moduły, dostępne teraz w wersjach 4133 MHz, 4266 MHz i 4400 MHz, stworzono z myślą o dostarczeniu szybkich pamięci DRAM DDR4 o niezwykłej stabilności i kompatybilności w ramach najnowszych platform Intela i AMD. VIPER 4 BLACKOUT produkowane są w oparciu o rygorystycznie testowane kości i 10-warstwowe laminaty w celu zapewnienia możliwie najwyższej jakości.   

Każdy moduł zabezpieczony jest przez radiator wykonany z aluminium klasy militarnej z zaawansowanym układem grzebienia na szczycie, co przekłada się na efektywniejsze chłodzenie pamięci.  „Hardcorowi gracze i overclockerzy zachęcili nas, by pójść jeszcze dalej z wielokrotnie nagradzaną serią VIPER 4 BLACKOUT i wyrazili zainteresowanie jeszcze wyższymi taktowaniami modułów. Zawsze wierzyliśmy, że wydajność i prędkość nic nie znaczą bez odpowiedniej stabilność i niezawodności” - stwierdził Roger Shinmoto, wiceprezes VIPER GAMING by PATRIOT. Oferowane wraz z dożywotnią gwarancją producencką 16 GB (2x8 GB) moduły VIPER 4 BLACKOUT dostępne są już u partnerów marki Patriot. Ceny poszczególnych modułów prezentować mają się następująco (w przybliżeniu):   

16 GB 4400 MHz ~ 567 PLN

16 GB 4266 MHz ~ 536 PLN

16 GB 4133 MHz  ~ 499 PLN

Pokaż / Dodaj komentarze do: VIPER GAMING by PATRIOT prezentuje nowe, szybsze moduły pamięci VIPER 4 BLACKOUT 

 0