Viper V570 RGB Blackout Edition - hybrydowa mysz dla graczy MMO i FPS

Viper V570 RGB Blackout Edition - hybrydowa mysz dla graczy MMO i FPS

Patriot, firma znana głównie z produkcji pamięci, nośników flash oraz dysków SSD, zajmuje się również dostarczaniem gamingowych urządzeń peryferyjnych. Przykładem takiej działalności jest linia myszy Viper V570, której najnowszym przedstawicielem jest ogłoszona własnie konstrukcja Viper V570 RGB Blackout Edition.

- Jesteśmy bardzo podekscytowani wprowadzeniem nowej wersji innowacyjnego i świetnie sprzedającego się produktu, jakim jest seria laserowych myszy Viper V570 RGB - powiedział Roger Shinmoto wicedyrektor działu rozwoju produktu w Patriot. - Unikalne połączenie projektu przeznaczonego dla gier MMO i FPS pozwoli na dominację w szerokim przekroju gier - dodał. V570 RGB Blackout Edition dodatkowo wyposażono w dedykowany klawisz "sniper", który znajdując się pod kciukiem, ma ułatwiać zdobycie przewagi w grach FPS. Dla gier MMO przewidziano 13 programowalnych guzików.

V570 RGB Blackout Edition ma być innowacyjną hybrydą, łączącą design przeznaczony zarówno dla gier MMO jak i FPS.

Mysz pozwala na zaprogramowanie własnych profili podświetlenia RGB, jak również czułości, które można dostosować do różnych strategii w grze. Aby zapewnić maksymalne dostosowanie do użytkownika, do myszy dodane są ciężarki, pozwalające idealnie dostosować masę gryzonia, do swoich potrzeb. Mysz wyposażono w sensor laserowy Avago ADNS-9800 oraz przełączniki Omron. Oprogramowanie pozwala na zaprogramowanie 4 poziomów czułości do maksymalnie 12000 DPI. Sugerowana cena producenta to 69,99 USD.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Viper V570 RGB Blackout Edition - hybrydowa mysz dla graczy MMO i FPS

 0