vivo X Fold 3 Pro nadchodzi. Ujawniono częściową specyfikację

vivo X Fold 3 Pro nadchodzi. Ujawniono częściową specyfikację

vivo pracuje nad trzecią generacją składanych smartfonów, która będzie podzielona na dwa modele - podstawowy oraz Pro. Do sieci wyciekła specyfikacja drugiej wersji.

W 2024 roku do sprzedaży trafi seria składanych smartfonów vivo X Fold 3, która będzie składać się z X Fold 3 oraz X Fold 3 Pro. Jeśli chodzi o drugi model to zostanie on wyposażony w procesor Qualcomm Snapdragon 8 Gen 3. Nie wiemy ile pamięci dostanie urządzenie, ale należy oczekiwać tak jak w przypadku X Fold 2 minimum 12 GB a w wersji Pro może nawet 16 GB. Dużą rolę odegra tutaj składany wyświetlacz.

Składany smartfon vivo X Fold 3 również w wersji Pro ma pojawić się w 2024 roku.

vivo X Fold 3 Pro nadchodzi. Ujawniono częściową specyfikację
 

Wewnętrzny składany ekran zostanie wykonany w technologii OLED (LTPO) i zaoferuje rozdzielczość 2K oraz częstotliwość odświeżania 120 Hz. Nie zabraknie wbudowanego w wyświetlacz ultradźwiękowego czytnika linii papilarnych. Na pokładzie znajdą się trzy aparaty fotograficzne z czego główny to 50 Mpix z OIS (prawdopodobnie będzie to matryca Sony LYT-900) obiektyw oraz drugi obiektyw peryskopowy.

vivo X Fold 3 zaoferuje ładowanie przewodowe o mocy 100 W i ładowanie bezprzewodowe o mocy 50 W. Producent odchudzi swój składany smartfon, który ma ważyć poniżej 250 g.

Leaker Digital Chat Station, czyli źródło przytoczonych informacji dodał też, iż składany telefon zadebiutuje wraz z vivo Padem 3 wyposażonym w SoC Dimensity 9300. Z doniesień wynika, że urządzenia te mogą zadebiutować w pierwszym kwartale 2024 roku.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: vivo X Fold 3 Pro nadchodzi. Ujawniono częściową specyfikację

 0